درخشش نقاشان کوچک ایرانی در چین

سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷ | کد مطلب: ۳۹۰۰۵
درخشش نقاشان کوچک ایرانی در چین
هفت عضو هنرمند مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی چین موفق به کسب یک رتبه اول، دو رتبه دوم و چهار رتبه سوم شدند.
اسکان نيوز: این مسابقه با موضوع «سلامتی، دوستی و وحدت بزرگ» در سال ۲۰۲۱ برگزار شد و از میان ۵۰۰ اثر از ۱۳ کشور، هفت کودک ایرانی موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

بر اساس این خبر «نهال دیده‌بان» ۹ ساله از کانون بهبهان استان خوزستان در این مسابقه موفق به کسب جایزه اول شد.

همچنین «بهار نصیریان» ۷ ساله از کانون بهبهان و «آناهید آموزش» ۷ ساله از اهواز هر دو از استان خوزستان جایزه دوم را در این مسابقه دریافت کردند.

در همین حال «مریم نجفی» ۹ ساله از مرکز شماره دو کانون کرمانشاه، «عسل ابراهیم‌پور» ۱۱ ساله از کانون اردبیل، «آوا فاضلی» ۷ ساله از کانون ماکو استان آذربایجان غربی و «مه‌تا سرکوئی» ۱۴ ساله از کانون دزفول استان خوزستان نیز در مسابقه بین‌المللی نقاشی چین موفق به کسب جایزه سوم شدند.

همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در مسابقه نقاشی چین گواهی شرکت اهدا شده است.

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۹ اثر در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی چین ۲۰۲۱ شرکت کرد.«نهال دیده‌بان» ۹ ساله از کانون بهبهان استان خوزستان برنده جایزه اول


«آناهید آموزش» ۷ ساله از اهواز  برنده جایزه دوم


«عسل ابراهیم‌پور» ۱۱ ساله از کانون اردبیل برنده جایزه سوم


«مریم نجفی» ۹ ساله از مرکز شماره دو کانون کرمانشاه برنده جایزه سوم


«آوا فاضلی» ۷ ساله از کانون ماکو استان آذربایجان غربی برنده جایزه سوم


«بهار نصیریان» ۷ ساله از کانون بهبهان استان خوزستان برنده جایزه دوم