10 دکور زمستانی که نباید از آن‌ها غافل ماند

سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴ | کد مطلب: ۳۸۷۷۳
10 دکور زمستانی که نباید از آن‌ها غافل ماند
در فصل جدید زمستان، می‌توانیم با رنگ‌ها و مواد خاصی خانه را دکور کنیم که ما را به طبیعت متصل می‌کنند و ارزشی صد البته مدرن و دلنشین به خانه می‌دهند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: اما اشتباه نکنید، پیچیدگی و زرق و برق ما را رها نمی‌کنند، آن‌ها فقط نسخه‌ای آرام‌تر از آنچه «لوکس جدید» نامیده می‌شود را به نمایش می‌گذارند. روزهای سرد اما آفتابی، ژاکت‌های راحت و رنگ‌های خاکی، مجموعه‌ای از ویژگی‌های شناخته شده‌ای هستند که این زمان را مشخص می‌کند و در کانون توجه قرار می‌گیرد و همه را در حالت استراحت قرار می‌دهد.

در طول دوره‌های گذشته، برندهای مبلمان، مجلات طراحی داخلی و کارشناسان متعدد طراحی، در نمایشگاه‌ها و ارتباطات، حال و آینده گرایش‌های دکوراسیون زمستانی را تعریف کرده‌اند که ما قدرتمندترین آن‌ها را با الهام از توصیه‌های متخصصان این حوزه برای شما فهرست کرده‌ایم. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا فضای خود را به یک خانه زیبا، گرم و مدرن تبدیل کنید که ارتعاشات زمستان را فریاد خواهد زد.

همیشه خوب است که خانه خود را با عناصر طبیعی کاریزماتیک تزئین کنید. این‌ها جلوه‌ای اضافی به خانه می‌بخشند و طراحی داخلی شما را به طبیعت نزدیک می‌کنند. این اثر به ویژه با قطعات کریستال و چوب به دست می‌آید. نیاز به رنگ‌های گرم در زمستان امسال با رنگ‌های قهوه‌ای زنگ‌زده، سبزهای گرم، زغالی و سفالی ادامه دارد. یک طراحی داخلی دلگرم و دلپذیر دقیقا همان چیزی است که برای سال 2022 میلادی به آن نیاز دارید.

منسوجات گرم و طبیعی با الهام از تاثیرات جهانی یکی دیگر از عوامل کلیدی است که کاملا با رنگ‌های خاکی این فصل جفت می‌شود. با تجهیز اتاق غذاخوری خود با یک میز چوبی بزرگ و یک لوستر کریستالی شفاف، فضایی در خور زمستان به دست خواهید آورد.

البته باید یادآور شد که اگر از طرفداران کلاسیک یا باروک فرانسوی نیستید، سبک نئواسکاندیناویایی با الهام از نقوش نمادین نوردیک، جایگزین عالی است. این روند زمستانی با مبلمان و نورپردازی مینیمالیستی، فضا را برای ظاهری بوهمیایی‌تر ایجاد می‌کند.

ممکن است کمی پیش پا افتاده به نظر برسد، اما حقیقت دارد؛ نور تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. لوسترها همیشه یک راه عالی برای اظهار نظر هستند. نورپردازی بسیار فراتر از یک ضرورت در خانه است و اکنون می‌تواند قطعه اصلی هنری در پروژه داخلی مسکونی شما باشد.

در این‌جا 10 دکوراسیون داخلی زمستانی را پیشنهاد داده‌ایم که قطعا ایده‌های نویی در ذهن شما ایجاد خواهند کرد.