پروژه ایده‌پردازی برای طراحی آشپزخانه در هند

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷ | کد مطلب: ۳۸۲۲۲
پروژه ایده‌پردازی برای طراحی آشپزخانه در هند
یکی از گروه‌های طراحی و معماری داخلی در هند، برای نخستین بار نمایشگاهی را صرفا جهت ارائه ایده‌های مختلف برای طراحی و دکوراسیون انواع آشپزخانه‌های مدرن به همراه فضای نشیمن و کمدهای موردنیاز آن، راه‌اندازی کرده که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: با تلاقی اشکال نرم و هندسه ساده که همراهی پالت‌های رنگ جذابی را نیز دارد، توانسته یک پروژه بسیار چالش‌برانگیز را در بخش طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه‌های مدرن به وجود آورد.

نوع پلان و تقسیم‌بندی فضاها نیز از دیگر مزیت‌های این پروژه به شمار می‌رود که قطعا بازدیدکننده را ملزم به درک محدودیت‌های «مژولار بودن» کرده و هضم طیف گسترده رنگ‌ها، مواد، بافت‌ها، سخت‌افزار و غیره را نیز آسان‌تر می‌کند.

این در حالی است که فضا در این پروژه با طاقچه‌هایی برای نمایش مواد و نمونه‌های رنگی همراه با دیوارکوب‌های استوپا مانند پر شده است  به همین دلیل احساس آرامش، سکوت و امنیت را می‌تواند به خوبی به مخاطبان خود انتقال دهد.

در واقع می‌توان گفت که تمامی این عوامل دست به دست هم می‌دهد تا در هر فضا و بخشی، نمایش طراحی آشپزخانه‌های مدرن به همراه فضای غذاخوری و همچنین کمدهای مربوطه همگی به زیبایی جلوه پیدا کرده و درنهایت بتواند انتظارات مخازبان خود را به راحتی برآورده کند. این‌جاست که هر مخاطبی با هر نوع سلیقه‌ای می‌تواند دکوراسیون موردنظر خود را پسندیده و درنهایت انتخاب صحیحی داشته باشد.