مدرن‌ترین آشپزخانه‌های پیشنهادی سال 2022 میلادی

چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹ | کد مطلب: ۳۸۱۹۹
مدرن‌ترین آشپزخانه‌های پیشنهادی سال 2022 میلادی
بسیاری از طراحان داخلی بزرگ دنیا برای سال 2022 میلادی، آشپزخانه‌های مدرن که بازی با فضا و کابینت و ایجاد راحتی و آسایش در آن‌ها بسیار مهم هستند را پیشنهاد داده‌اند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این گرایش‌های جدید طراحی آشپزخانه به نوعی روی موضوع پایداری و ایستایی تاکید بسیار زیادی دارند و می‌خواهند با ترکیب مجموعه‌ای از سبک‌ها به نوین‌ترین و البته متفاوت‌ترین آن‌ها دست پیدا کنند.

توجه به تک‌فضایی، رنگ‌های طبیعی، ترکیب‌های شنی و ساحلی، سایه‌های خاکی، تنوع رنگ‌ها به ویژه آبی، کابینت‌های مینیمال، بخش پخت ویژه و منحصر به‌فرد، ایجاد دو رنگ یا بافت، اهمیت سبک اکو، سبک انگلیسی و چگونگی کاربرد تکنولوژی‌های نوین، همگی از موارد مهمی هستند که در این طرح‌های مدرن جدید آشپزخانه به آن‌ها توجه شده است و طراحان داخلی بر اساس این ایده‌ها توانستند به طرح‌های متفاوت و البته تاثیرگذاری دست پیدا کنند.

همچنین این روزها به دلیل کوچک بودن خانه‌ها و رشد آپارتمان‌ها در کلان‌شهرها، سبک ترکیب آشپزخانه با اتاق‌نشیمن رشد بالایی داشته و به همین دلیل، ایده‌ها و طرح‌های متنوعی هم در این زمینه ارائه داده شده که بسیار هم مورد توجه بوده‌اند.

در زیر به نمایش جدیدترین طرح‌های آشپزخانه‌های مدرن که برای سال 2022 میلادی پیشنهاد داده شده‌اند، پرداخته شده است.