نمونه‌ای از پروژه‌های مشهورترین طراحان داخلی جهان

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳ | کد مطلب: ۳۷۵۱۹
نمونه‌ای از پروژه‌های مشهورترین طراحان داخلی جهان
حوزه طراحی داخلی در کشورهای مختلف جهان با سرعت بسیار بالایی در حال شکوفایی است. این عمدتا به دلیل ساخت ساختمان‌های جدید چند طبقه آپارتمانی با هدف برنامه‌ریزی توسعه کلان‌شهرهاست.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: صاحبان چنین املاک و مستغلاتی می‌خواهند فضای داخلی خاصی را ایجاد کنند که نشان‌دهنده موقعیت اجتماعی و فردیت بالای آن‌ها باشد. در واقع می‌توان گفت که طراحی آپارتمان باید بسته به سبک زندگی صاحبان انتخاب شود. همانطور که تجارب نشان می‌دهند، جوانان موفق طراحی داخلی مدرن را ترجیح می‌دهند.

افراد در سنین بالغ پروژه‌هایی را به سبک مدرن، نئوکلاسیک و با ویژگی‌های جهت‌های تاریخی دکوراسیون آپارتمان سفارش می‌دهند. انتخاب یک گزینه خاص نیز متأثر از حضور خانواده و تعداد و سن کودکان است.

سبک‌های پرطرفدار معاصر شامل اسکاندیناوی، مینیمالیسم و ​​سازگار با محیط زیست است. طرح قومی یا ماکسیمالیسم را می‌توان به عنوان جایگزین رنگارنگ‌تری توصیه کرد. از میان روندهای مرسوم تاریخی، مهمترین آن‌ها هنر دکو، نئوکلاسیسیسم و ​​سبک انگلیسی است.

البته در این میان باید گفت که اگر کلاسیک‌های بی‌انتها را ترجیح می‌دهید، سایه‌های بژ کم‌رنگ و پودری در خدمت شما هستند. چنین فضاهای داخلی چشم‌ها را خسته نمی‌کنند و بیش از یک فصل مناسب خواهد بود.

ما نیز با توجه به نیازها و سلایق هر شخصی تصمیم گرفتیم تا نمونه‌هایی از پروژه‌های برخی از مشهورترین طراحان داخلی جهان را که آپارتمان‌های جدیدی را به سبک‌های مختلف طراحی و دکوراسیون کرده‌اند، در این مقاله به شما مخاطبان معرفی کنیم. به هر حال، بسیاری از طراحان دو یا سه سبک را با هم ترکیب می‌کنند.