با طراحی سقف‌های محبوب امسال آشنا شوید

پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴ | کد مطلب: ۳۷۴۶۱
با طراحی سقف‌های محبوب امسال آشنا شوید
سقف‌های نقاشی‌شده قصرهای پادشاهان اروپایی و معابد قدیمی هنوز تحسین‌برانگیز است؛ طراحان مدرن نیز اهمیت زیادی به طراحی این عنصر داخلی می‌دهند و از ترکیب چندین سبک با یکدیگر توانستند نتایج ارزنده‌ای را به‌دست آورند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: آیا می‌خواهید بدانید در حال حاضر چه سقف‌هایی مد هستند؟ شگفت‌زده خواهید شد، اما طراحان رنگ‌آمیزی را ارائه می‌دهند. بله بله! رایج‌ترین رنگ‌آمیزی، اما با انتخاب رنگ و دکوراسیون غیر معمول.

ویژگی اصلی سقف روشن با دیوارهای سبک است. شیک‌ترین ترکیب سبز و سفید است. این به هر فضای داخلی تن شرقی می‌دهد و آن را غیر استاندارد و به یاد ماندنی می‌کند. ترکیب آبی کم‌رنگ با آبی روشن یا نیلی نیز مناسب خواهد بود.حال اگر نمونه‌های سنتی تر را ترجیح می‌دهید، به سادگی سقف را در سایه سبز نعناع رنگ‌آمیزی کنید. این شیک‌ترین مدل محسوب می‌شود و می‌تواند با هر نوع دکوراسیون داخلی ترکیب شود. از دیگر نمونه‌های شاخص هم می‌توان به اشکال هندسی، نوارهای مورب، دایره‌ها و حتی راه‌راه اشاره کرد که می‌توانند جلوه‌ای نو و متفاوت به سقف خانه‌تان دهند.در واقع چنین دکوراسیونی را می‌توان در ساختارهای گچ نیز استفاده کرد و بر تغییر رنگ متضاد با نورپردازی داخلی تاکید داشت. نوارهای سقف می‌توانند به آرامی روی یکی از دیوارها فرود بیایند. این یک راه‌حل جالب برای دیوار پشت سر، در اتاق خواب است.

کاغذ دیواری مایع نیز برای سقف یکی دیگر از راه‌حل‌های طراحی مدرن است که امسال بسیار مرسوم شده است. آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا بافت‌های غیرمعمول روی سقف ایجاد کنید. همچنین یک ابزار عالی برای پوشاندن بی‌نظمی‌ها هم هستند. شما با این کار می‌توانید سقف خود را بدون بتونه و گچکاری وقت‌گیر طراحی کرده و از آن بهره‌ ببرید.