جدیدترین کاغذ دیواری‌ها برای آشپزخانه

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷ | کد مطلب: ۳۷۳۲۱
جدیدترین کاغذ دیواری‌ها برای آشپزخانه
طراحی داخلی انواع آشپزخانه‌ها قطعا برای خانم خانه بسیار مهم خواهد بود و می‌تواند با سلیقه مستقیم وی انجام شود؛ چراکه خانم‌ها می‌بایست در آشپزخانه که زمان بیشتری را در آن می‌گذرانند، احساس راحتی کرده و نوع طراحی و دیزاین آن به بانوان حس آرامش و امنیت بخشد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در این میان استفاده از انواع کاغذ دیواری‌های آشپزخانه می‌تواند نقش بسزایی را در جذابیت چندین برابر نمای آشپزخانه‌ها ایفا کند که می‌توان روی آن فکر کرد و به دنبال ایده‌های جدید نیز بود. 

نخستین ایده‌ای که می‌تواند رنگ و بوی دیگری به طراحی کاغذهای دیواری مخصوص آشپزخانه دهد، استفاده از اِلِمان‌های موجود در طبیعت مانند درختان، گل‌ها، حیوانات، مناظر و سایر موارد مشابه است که قطعا حل و هوای هر آشپزخانه‎‌ای را متحول خواهد کرد.

تصادفی نیست که جنگل منبع اصلی الهام هنرمندان بسیاری است؛ پر از رمز و راز و ایده عالی برای تزئین دیوار آشپزخانه است. درختان، تنه آن‌ها، شاخه‌ها و موارد دیگر همگی می‌توانند ایده‌ها و سبک‌های جدیدی را معرفی کنند که قطعا برای هر مخاطبی جذابیت خواهند داشت و درنهایت این شما هستید که می‌توانید کاغذ دیواری را متناسب با سبک خود انتخاب کنید. همچنین توصیه می‌شود، برای تقویت فضای طبیعی خود از افزودن برخی گیاهان سبز داخل ساختمان دریغ نکنید.

حال اگر دکوراسیون مینیمالیستی را ترجیح می‌دهید و به‌ویژه دکوراسیونی که فقط دو رنگ را ترکیب می‌کند را دوست دارید، توصیه می‌کنیم روی کاغذ دیواری سفید و مشکی شرط‌بندی کنید که به هیچ وجه دکوراسیون داخلی شما را دچار تزلزل نخواهند کرد.

همچنین کاغذ دیواری گرمسیری این قابلیت را دارد که راه فوق‌العاده‌ای را در فضا ایجاد کند که شما را به یکباره به جنگل منتقل می‌کند. برگ‌های نخل، موز و سایر گیاهان عجیب و غریب، دیوارها را با شاخ و برگ‌های سرسبز پوشانده‌اند که رنگ سبز آن‌ها دیوار سبز واقعی را در آشپزخانه مدرن ایجاد می‌کند. برای تقویت دکوراسیون با الگوهای پرجنب‌وجوش‌تر، از برگ‌های گرمسیری استفاده کنید که از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.