زیباترین کاشی‌های آشپزخانه در سال 2021

يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹ | کد مطلب: ۳۷۱۴۹
زیباترین کاشی‌های آشپزخانه در سال 2021
پشت‌کشی یا کاشی‌ها قسمتی از دیوار است که بین کابینت آشپزخانه بالا و پایین، دقیقا بالای محل کار قرار دارد؛ مانند backsplash، برای محافظت در برابر چربی‌ها و رطوبت طراحی شده است و به‌عنوان یک عنصر مهم در محیط در نظر گرفته می‌شود.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در طراحی فضا، پشت آشپزخانه می‌تواند یک افزودنی هماهنگ یا یک نمای روشن باشد. دکوراسیون چشمگیر و رنگارنگ دیوار مناسب آشپزخانه است که در دو یا سه رنگ تزئین شده است؛ ترکیبی از این دو رویکرد یک حرکت اصلی و مدرن خواهد بود.

در واقع این کاشی‌ها علاوه بر ایجاد جذابیت در فضای داخلی آشپزخانه می‌توانند چربی‌ها و کثیفی‌ها را نیز آن‌طور که هست، نشان ندهند و به راحتی تمیز و پاک نیز شوند. از دیگر مزیت‌های این بخش و نوع طراحی کاشی‌ها می‌توان به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و همچنین تفاوت دما، آلودگی کم، مقاومت در برابر رطوبت، استحکام، دوام، نصب آسان پریزها و نرده‌های سقف، مقاومت در برابر قارچ و کپک، مقاومت در برابر تغییر شکل، سازگاری با محیط زیست و قیمت مناسب اشاره کرد.

در سال 2021 میلادی، تعدادی از این طراحی و سبک به‌کارگیری کاشی‌ها در آشپزخانه‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و محبوب شده‌اند که در زیر به نمایش آن‌ها پرداخته‌ایم.