10 رنگ محبوب دکوراسیون داخلی سال 2021

سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱ | کد مطلب: ۳۷۰۷۶
10 رنگ محبوب دکوراسیون داخلی سال 2021
عداز شیک‌ترین رنگ‌های تیره و سایه‌های خاموش گرفته تا رنگ‌های خاکستری و سبز که در سایر وسایل دکوری و تزئینی هم مورد استفاده قرار گرفته‌اند، از جمله رنگ‌هایی هستند که در سال 2021 میلادی بیشترین کاربرد را در طراحی داخلی خانه‌ها داشته و جزو محبوب‌ترین‌ها قرار گرفته‌اند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: رنگ‌هایی هم هستند که به عنوان رنگ پایه مورد استفاده قرار گرفته‌اند و با ترکیب سایر رنگ‌ها بهترین ایده‌ها و رنگ‌ها را حاصل آورده‌اند.1- مشکی و ترکیبات آن


رنگ مشکی تا اندازه‌ای که خیلی فضا را تیره و تار نکند، مورد تایید بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته و امسال در طراحی بسیاری از فضاها استفاده شده است.
 

2- خاکستری


رنگ وانیلی یا گوآکامول در ساختار خاکستری می‌تواند بهترین پایه و ترکیب باشد که رنگی ملایم و دوست‌داشتنی را برای طرفداران خود به وجود آورده است.
 

3- سبز روشن و ملایم


این سبز تازه و ملایم، با الهام از آسمان صبح، نشانه‌ای است برای جامعه مدرن و آشفته و دیجیتالی. یک دهه جدید طلوع جدیدی را اعلام می‌کند و رنگ‌های کم‌رنگ این سپیده دم آرامش‌بخش است، درست زمانی که ما در زندگی خود به آن بیشتر نیاز داریم.
 

4- آبی روشن


ما از آبی دریا، نرم و آرامش‌بخش صحبت نمی‌کنیم، بلکه از آن محدوده‌هایی صحبت می‌کنیم که حواس را بیدار می‌کند و به دور از سرما، فضای داخلی ما را می‌پوشاند و باعث افزایش دمای محیط می‌شود.
 

5- رنگ‌های طبیعی


بافت طبیعی قدرت بسیار بالایی دارد که مورد توجه هر انسانی قرار می‌گیرد. رنگ‌های الیاف، چوب و گیاهان می‌توانند گرما و آرامش را به خوبی در قضای خانه انتقال دهند.
 

6- آبی


اگر هنوز تمایل به رنگ‌آمیزی دیوارها حتی اتاق‌های چند متری را کنار نگذاشته‌اید و هنوز به قدرت رنگ سفید وفادار هستید، به قلم موهایی نیاز خواهید داشت که به شما کمک می‌کند از یکنواختی خارج شوید، مینیمالیسم را بشکنید و از سرزندگی سرشار شوید. رنگ آبی از جمله رنگ‌هایی است که می‌تواند این احساس را به خوبی انتقال دهد.


7- رنگی رنگی


نگاهی که به نور نیاز دارد تا بتواند خودنمایی کند و در این محیط کوچک به ما نشان دهد که می‌توان بهترین بهره‌وری‌ها را داشت، همان ایده‌های رنگی رنگی است که دکوراسیون داخلی خانه را جذاب و دیدنی می‌کند.


8- نرم و شیرین


در این‌جا ما در مورد رنگ‌های پاستلی صحبت نمی‌کنیم، بلکه در مورد ترکیب رنگ‌های خاص (صورتی ، سبز ، زرد ...) در شیرین‌ترین و نرم‌ترین نسخه آن صحبت می‌کنیم. نتیجه آن یک جهان رنگی مملو از هماهنگی و انرژی‌های خوب است که متعهد به قدرت گفتگوی بین رنگ‌هاست، نه اینکه تسلیم دیکتاتوری یک رنگ واحد شود.


9- قرمز و پرتقالی


طبیعی‌ترین نسخه این نوع رنگ در دکوراسیون هنری و فرهنگی فرانسه یافت می‌شود که امسال جزو رنگ‌های ایده‌ال و محبوب در طراحی داخلی خانه محسوب می‌شود.


10- سبز


از سبز ارتشی گرفته تا زیتونی ازجمله سبزهایی هستند که در دکوراسیون داخلی می‌توانند ترکیبی ایده‌ال و محبوب را فراهم آورند. این طیف رنگ می‌تواند جلوه‌ای تازه همچون گل و گیاه و جنگل را در فضای داخلی به وجود آورد.