بهترین چیدمان برای فضاهای خارجی خانه

دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷ | کد مطلب: ۳۶۹۲۰
بهترین چیدمان برای فضاهای خارجی خانه
هنگامی‌که دکوراسیون داخلی خانه خود را به پایان رساندید، فرآیند تزئین خانه به پایان نمی‌رسد، زیرا اغلب اوقات فضای خاصی داریم که شایسته عشق و توجه است؛ فرقی نمی‌کند یک بالکن بسیار کوچک باشد، یک حیاط پشتی بزرگ یا چیزی بین این دو.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این فضای بیرونی بدون شک از چند تغییر کوچک سود می‌برد که می‌تواند منجر به نمایش یک باغچه یا فضای طبیعی رویایی شود که درنهایت می‌توانید زمان زیادی را در آن صرف استراحت و به دست آوردن آرامش خیال کنید.

دادن تمرکز زیاد به فضای بیرونی شما گاهی اوقات ترسناک به نظر می‌رسد و به خصوص اگر واقعا وقت نداشته باشید. اما به گفته کارشناسان، این به شدت ضروری نیست. ابتدا باید به این فکر کنید که چگونه می‌خواهید از مبلمان فضای باز خانه خود استفاده کنید و سپس بر روی آن اهداف خاص تمرکز کنید. اگر به عنوان مثال می‌خواهید بیرون غذا بخورید، از ناهارخوری شروع کنید و اگر فضایی آرامش بخش‌تر می‌خواهید، به فکر طراحی این فضا باشید.
 
به گفته کارشناسان و دکوراتورها، مبلمان فضای باز در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است. در حقیقت، این مبلمان آنقدر زیبا و راحت شده‌اند که تعداد بیشتری از مردم شروع به استفاده از مبلمان بیرونی حتی در داخل خانه می‌کنند. وقتی صحبت از طراحی و راحتی می‌شود، مبلمان فضای باز به رقیبی واقعی برای مبلمانی تبدیل می‌شود که معمولا در داخل خانه یافت می‌شوند. این مبلمان و نوع طراحی به محو شدن مرزهای بین داخل و خارج کمک می‌کند و احساس انسجام و جریان بین این دو را ایجاد خواد کرد.