هتلی 5 ستاره در دل تپه‌های زیتون کرواسی

يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸ | کد مطلب: ۳۶۹۱۰
هتلی 5 ستاره در دل تپه‌های زیتون کرواسی
اگر به دنبال مقصدی منحصربه‌فرد در دریای مدیترانه هستید، هتل 5 ستاره در جزیره دالماتیان کرواسی می‌تواند تجربه خاصی را برای شما فراهم آورد که هم از لحاظ زیبایی و هم معماری خارق‌العاده آن هر مخاطبی را به سوی خود جذب می‌کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این اقامتگاه لوکس توسط معمار معروف، کروات نیکولا باشیچ، طراحی و اجرا شده که این معمار به دلیل ارتباطی که با طبیعت دارد و معمولا در دل طبیعت به اجرای پروژه‌های ناب و دیدنی خود می‌پردازد، شناخته شده و برای جهانیان قابل تقدیر و احترام است.

این معمار هم‌اکنون با اجرای پروژه‌ای دیگر در دل تپه‌های جزیره Dalmatian کرواسی که زمانی باغ‌های زیتون بوده است، توانسته چشم‌انداز زیبایی ایجاد کرده و با حفظ طبیعت و محیط‌زیست توجه بسیاری از فعالان این حوزه را نیز به سوی خود جلب کند.این هتل روی تپه‌ای حک شده است که زمانی باغ زیتون بوده و فرم و تاریخچه آن از همین باغ قدیمی و سنتی شکل گرفته است. دیوارهای نامنظم خط تپه را دنبال می‌کنند و از سنگ‌های محلی تشکیل‌ که با تکنیک‌های ساختمانی سنتی مونتاژ شده‌اند.

این شامل فرآیند دالماسی دیوارهای سنگی برجسته بدون ملات است؛ این دیوارها ورودی عمومی را تشکیل می‌دهند، اما پارتیشن‌های شیشه‌ای بزرگ منظره را برای میهمانان نمایان ساخته تا با زیبایی منطقه آشنا شوند و از آن لذت ببرند.این پروژه همچنین مناظر خارق‌العاده‌ای از جمله درختان زیتون که حدود پنج قرن قدمت دارند و مقدار زیادی فضاهای سبز بِکر و دیدنی را به نمایش درمی‌آورد که نمی‌توان این مزیت‌های هتل لوکس را نادیده گرفت.

این در حالی است که هر کدام از ویلاها و سوئیت‌های این هتل به سبک متفاوتی طراحی و دکور شده‌اند تا هم هنر معمار را به خوبی به نمایش درآورند و هم جذابیت‌های فضای بیرون و مناظر را در هر زاویه‌ای که ساخته شده‌اند، حفظ کرده و نمایان سازند.