بازسازی دکور داخلی فروشگاه چینی با قالب‌های مارپیچی

دوشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴ | کد مطلب: ۳۶۶۷۲
بازسازی دکور داخلی فروشگاه چینی با قالب‌های مارپیچی
این فروشگاه پوشاک چین که برای دومین بار دکور داخلی آن بازسازی شده، این‌بار با توجه به نوع طراحی مارپیچی و کاربرد ظریف انواع گیاهان سبز توانسته توجه بسیاری از طراحان داخلی و معماران را به سوی خود جلب کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: طراح داخلی این فروشگاه برای ایجاد تغییری اساسی و بنیادی در دکور داخلی آن، از قالب‌های پیش‌ساخته مارپیچی و مدور استفاده کرده که کمتر طراحی جرات به‌کارگیری آن را به خود می‌دهد. چرا که معماران تصور می‌کنند شاید با کاربرد چنین قالب‌های پیش‌ساخته‌ای نتوانند اجرای طرح خود را آنطور که باید به سرانجام برسانند و در میان راه، ممکن است با مشکلات جدی‌تری مواجه شوند.

اما طراح این پروژه با داشتن چنین جسارتی توانست تحولی بزرگ در دکوراسیون داخلی این فروشگاه به وجود آورد و سازه داخلی آن را به نوعی از نو بسازد. همچنین این قالب‌ها به دلیل وزن سبک و قابلیت تغییر شکل و جابه جایی بسیار بالایی که دارند، می‌توانند در هر حالتی جای گرفته و فضا را متحول کنند. از این رو طراح پروژه، از طبیعت نیز آن‌طور که تمایل داشته در این قالب‌ها و دکورسازی داخلی فروشگاه بهره برده و توانسته تحولی دیدنی را پیش روی مخاطبان خود قرار دهد.

ایجاد فضاهای استراحت و سرگرمی برای مشتریان و اختصاص فضاهای منحصر به‌فردی جهت معرفی هر چه بهتر انواع پوشاک این فروشگاه چینی توانسته به جذابیت‌های این پروژه چندین برابر بیفزاید و درنهایت مشتریان را ساعت‌ها در آن سرگرم کند.

همچنین طراح پروژه، حجم‌های ارگانیکی در فروشگاه ایجاد کرده تا مشتریان را در این فضای L شکل به سوی محصولات ارائه ‌داده شده، هدایت کند و در امتداد سایر بخش‌ها بکشاند تا مشتریان هم به راحتی تمام پوشاک را مشاهده کنند و هم از بخش طبیعت و نمای گیاهان طبیعی آن لذت کافی ببرند.