طراحی سقف‌های لوکسی که بیشترین طرفدار را دارند

شنبه ۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶ | کد مطلب: ۳۶۶۲۶
طراحی سقف‌های لوکسی که بیشترین طرفدار را دارند
هنگام انتخاب یک طرح مناسب و معمول برای طراحی یک اتاق، طراحی سقف نقش مهمی ایفا می‌کند و در این راستا، طراحان گزینه‌های مختلفی را برای ایجاد یک ظاهر کامل و زیبا برای یک فضای داخلی مدرن ارائه می‌دهند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در این میان طراحی سقف در فضاهای مختلف خانه مفاهیم مختلفی را بر اساس عناصر تزئینی ابتکاری، بافت‌های جالب و اشکال پیچیده در تکمیل سطوح سقف خلق کرده و در نهایت به اجرا در می‌آورند.

البته در این میان، تنش‌ها و سازه‌های معلق که روز به روز در حال بهبود هستند، اهمیت خود را از دست نمی‌دهند؛ بلکه در این راستا، ویژگی اصلی پیچیدگی پیکربندی‌ها نیست، بلکه محور اصلی منابع نور است که یک جلوه جذاب غیر استاندارد ایجاد می‌کنند.

در واقع هنگام انتخاب لامپ‌های رنگی مختلف برای نصب، گزینه‌های جالبی به دست می‌آیند. طراحان سطح سقف را در تن‌های مختلف رنگ‌آمیزی می‌کنند و همچنین الگوهای جذاب و فانتزی را باز تولید خواهند کرد.

یکی دیگر از گرایش‌های مدرن در این زمینه، منطقه‌بندی محل با استفاده از سازه‌های سقف کاذب چند سطحی است. در حالت ایده آل، مرزهای بصری در بخش کف نیز تکرار می‌شوند. البته در این میان، سقف‌های کاذب محبوبیت خود را از دست نمی‌دهند، در حالی‌که صفحات سفید برفی مد هستند، اما با عناصر سه‌بعدی و روشنایی تکمیل می‌شوند.

در زیر نمونه‌هایی از این طرح‌های نو و مدرن که در سال جاری میلادی میان طراحان و کاربران بسیار محبوب شده و بیشترین کارآیی را داشته‌اند، نشان داده‌ایم که با نوع طراحی این سقف‌های جذاب آشنا شوید.