چگونه فضای داخلی خانه‌مان را نو کنیم؟

پنجشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷ | کد مطلب: ۳۶۰۷۴
چگونه فضای داخلی خانه‌مان را نو کنیم؟
لوازم تزئینی و دکوری‌ها شاید در یک دوره‌ای از مد بیوفتند، اما ممکن است بعد از چندین سال مجددا مد شوند و دوباره آن‌ها را بتوان در طراحی خانه‌ها مشاهده کرد؛ به همین دلیل معمولا با استفاده از چندین تغییر ساده می‌توان فضای داخلی خانه را نو کرد و جلوه‌ای ویژه در دکوراسیون داخلی به وجود آورد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در این گزارش تصمیم داریم به چندین تغییر کوچک، اما اثرگذار در دکور داخلی خانه اشاره کنیم که می‌تواند جلوه‌ای جدید و متفاوت به خانه شما انتقال دهد و بتواند موجب تغییرات محسوسی در روحیه اعضای خانواده نیز شود. آشنایی با این تغییرات در فصول مختلف سال می‌تواند تاثیرگذار و البته کاربردی باشد.

یکی از این تغییرات ساده مربوط به انتخاب چندین کوسن و بالش مبل و صندلی است که می‌تواند بهترین جلوه را به فضا دهد. بعدی مربوط به انتخاب یک کاغذ دیواری تک و متفاوت است که تنها در یک بخش از دیوار داخلی خانه استفاده می‌شود. عکس‌های جذاب چاپی در بخش‌های مختلف خانه همچون آشپزخانه، لامپ‌های سقفی متفاوت و جذاب، استفاده از رنگ خاکستری، دکوری‌های سیلور و کروم، گل‌های مصنوعی، دیوارهای کاذب جدید، فرش‌های تکه‌ای فانتزی، دیوار خاص مخصوص میز تلویزیون و میزهای هندسی برای پذیرایی و تلویزیون نیز از دیگر تغییرات جذاب و دیدنی در دکوراسیون داخلی هستند که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.