T_BLOCK_SECTION_CHILD_PODCAST}']['prms']['section_id'] = 'dynamic_section'; ?>T_BLOCK_SECTION_CHILD_PODCAST}']['prms']['section_id'] = 'dynamic_section'; ?> اسکان نيوز - خانه‌ای تگزاسی با دکور داخلی جنگ ستارگان - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خانه‌ای تگزاسی با دکور داخلی جنگ ستارگان

26 تير 1400 ساعت 14:15 | کد مطلب:35988

حتما همگی با جنگ ستارگان آشنا هستید و از اِلِمان‌ها و نمادهای آن باخبرید؛ این همان خانه‌ای است که با یک دکوراسیون داخلی متفاوت توانسته جنگ ستارگان را به خوبی به نمایش درآورده و این پروژه را به نوعی جهانی کند.


اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: خانه مجلل «دارت وَدِر» در منطقه هوستون شهر تگزاس که دارای مساحت 7 هزار فوت مربعی است، توانسته توجه جهانیان را به سوی خود جلب کند و با معماری داخلی و خارجی جالب و دیدنی خود به یکی از خانه‌های گران‌قیمت منطقه تبدیل شود.

این خانه مجلل با قیمتی معادل 3 میلیون و 950 هزار دلار به فروش می‌رسد و دکوراسیون داخلی جذاب و البته متفاوت آن توانسته توجه هر مخاطبی را به سوی خود جلب کند. در واقع از نمادهای مختلف جنگ ستارگان به زیبایی هرچه تمام‌تر در طراحی داخلی این خانه استفاده شده که هر بخشی از این خانه را به یک شکل دیدنی و متفاوت تبدیل کرده است.این خانه در سال 1992 میلادی ساخته شده، اما طراحی داخلی آن کاملا جدید است و هر پلان داخلی آن توانسته نمایش دیدنی را اجرایی کرده و با اشکال مختلفی از جنگ ستارگان خود را در معرض دید عموم درآورد.

استفاده از نوع رنگ و نور در فضاهای مختلف داخلی آن کاملا با روایت‌های جنگ ستارگان همخوانی داشته و هر بازدیدکننده‌ای را مستقیم به آن فضا می‌برد. از این رو طراحان داخلی این پروژه ماه‌ها روی آن کار کرده‌اند تا بتوانند ظرافت را به‌خوبی در آن به اجرا درآورده و در نوع نمایش این نمادها هیچ اشتباهی نکنند.

 

این فضاها به لطف سیستم نمای عظیم شیشه‌ای که به حیاط خانه باز می‌شود، پر از نور طبیعی می‌شوند. همچنین مبلمان و مواد در سراسر خانه با زیبایی مدرن مطابقت دارند؛ از صفحات آشپزخانه خشن گرفته تا سنگ‌های سیاه و سفید منحصر به‌فرد که مسیرهای کف را مشخص می‌کنند.
 
 


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/report/35988/خانه-ای-تگزاسی-دکور-داخلی-جنگ-ستارگان

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com