دکور فضای باز خانه خود را در تابستان فراموش نکنید

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵ | کد مطلب: ۳۵۴۱۴
دکور فضای باز خانه خود را در تابستان فراموش نکنید
فصل بهار رو به اتمام است و تابستان با تمام زیبایی‌ها و البته گرمای زیاد خود در راه است؛ بنابراین شاید نیاز باشد تا زمان بیشتری را در فضای باز بگذرانیم و از هوای آزاد بهره بیشتری ببریم.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: محوطه‌سازی و استفاده از فضای باز خانه، هر چند کوچک و جمع و جور، می‌تواند برای فصل تابستان بسیار کاربردی بوده و در این شرایط پاندمی کرونا، کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

استفاده از محوطه بالکن، پاسیو و تراس برای ایجاد فضای مناسب نشمین و طراحی و دکور این فضاها با سبک‌های مختلف طراحی و معماری داخلی می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد و احساس راحتی و آرامش‌خیال را به ارمغان آورد.

حال حتی اگر چند متر مربع در بالکن در مرکز شهر یا یک باغ بزرگ در حومه شهر داشته باشید، می‌توانید با نوع چیدمان مبل و اکسسوری‌های فوق‌العاده، راحتی بیشتری متناسب با نیازهای خود به دست آورید. بنابراین نوع چیدمان و طراحی این فضاهای باز بسیار مهم و تاثیرگذار است و می‌تواند فضای رویایی را ایجاد کند.

از این رو نوع انتخاب یک سبک و چیدمان فضاهای باز خانه و محوطه‌سازی بهینه آن‌ها اهمیت بالایی دارد و بهتر است با مشاوره یا مطالعه و تحقیقات مختلف انجام شود.