ایده‌های مدرن برای طراحی اتاق‌نشیمن

يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷ | کد مطلب: ۳۵۴۱۱
ایده‌های مدرن برای طراحی اتاق‌نشیمن
در طول یک سال گذشته اکثر مردم جهان بیشترین وقت خود را در منزل سپری کرده و از این طریق ارتباط نزدیکی با خانه و طراحی داخلی آن برقرار کردند؛ به همین دلیل ایده‌پردازی در طراحی اتاق‌های نشمین می‌تواند بسیار چشمگیر و قابل‌توجه باشد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: آنچه که مسلم است، ما دقیق نمی‌دانیم تا چه زمانی درگیر این پاندمی ویروس کرونا هستیم و شاید مجبور باشیم تا مدت‌ها در خانه بمانیم و به همین دلیل طراحی فضایی مثل اتاق‌نشمین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در این میان، دکوراسیون مدرن طی چند سال اخیر طرفداران بیشماری پیدا کرده و اکثر مردم تمایل دارند تا فضاهای مختلف خانه خود را با طرح‌ها و ایده‌های کاملا مدرن دکور کنند.

اتاق‌نشمین در خانه می‌تواند تلفیقی از سبک‌های مختلف مدرن را در خود جای دهد که در اینجا تفکیک صحیح آن از سایر فضاهای داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.

معمولا وقتی صحبت از طراحی اتاق‌نشیمن می‌شود، تمایل داریم همه چیز را به سمت دیوارها فشرده کنیم؛ یک میز قهوه در وسط اتاق قرار دهیم و همه چیز رو به تلویزیون باشد. با این حال، اگر می‌خواهید از این کلیشه دور شوید، مبلمان را از دیوارها دور کنید و متوجه خواهید شد که فضای اتاق بیش از هر زمان دیگری باز است.

در این‌جا تعدادی از جدیدترین طرح‌ها و ایده‌های مدرن برای دکور اتاق‌نشیمن را به نمایش گذاشته‌ایم که می‌توانید از آن‌ها حتی برای سال 2022 هم استفاده کنید.