اتاق نشیمن خود را چگونه دکور کنیم؟

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸ | کد مطلب: ۳۴۹۸۳
اتاق نشیمن خود را چگونه دکور کنیم؟
دکور و تزئین اتاق‌های نشیمن یکی از مهمترین بخش‌هایی‌ست که اعضا خانواده همگی با هم برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند و هر کدام هزاران سبک و ایده را در ذهن خود به تصویر می‌کشند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: طراحی و دکوراسیون انواع اتاق‌های نشیمن به مسحت خانه، زاویه نشیمن، نور آن فضا و سایر بخش‌های مجاور آن بستگی دارد که باید مطابق با آن‌ها انجام شود.

اتاق نشیمن فضایی است که همه اعضا خانواده به صورت مشترک از آن استفاده می‌کنند و جمع‌بندی ایده‌ها و نظرات آن‌ها در اجرا دکور آن بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود. این فضا باید دارای اشکال، رنگ و بافت‌هایی باشد که در طول زمان احساس خستگی و یکنواختی برای اعضا خانواده به وجود نیاورد و درنهایت ترکیب دلنشینی را برای آن‌ها به نمایش درآورد.

بنابراین استفاده از رنگ‌ها مطابق با دکوری‌ها، مبلمان، فرش، میز و سایر اکسسوری‌ها بسیار مهم بوده و باید به آن توجه ویژه‌ای شود. همچنین کاربرد لوسترها و لامپ‌های خاص با توجه به نور فضای داخلی اتاق نشمین از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند در چشم‌انداز بی‌نظیر این فضا تاثیر مستقیم داشته باشد.

ترکیب مدل‌های کلاسیک، مدرن و پست مدرن نیز در اتاق نشیمن می‌تواند جلوه‌ای ویژه به آن بدهد و این فضا را برای تمام اعضای یک خانواده دلنشین، خاص و دیدنی کند.

در این گزارش نمونه‌هایی خاص از طراحی انواع اتاق‌های نشمین به نمایش درآمده تا بتواند ایده‌هایی خاص به ذهن شما مخاطبان انتقال دهد.