خانه‌ای که تنها در 8 ساعت ساخته می‌شود

شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵ | کد مطلب: ۳۴۸۹۹
خانه‌ای که تنها در 8 ساعت ساخته می‌شود
کمپانی آمازون در حال حاضر خانه‌های کوچکی را با عنوان «خانه میهمان» از طریق سایت و به‌صورت آنلاین به فروش می‎‌رساند که دست‌ساز هستند و تنها در 8 ساعت ساخته می‌شوند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: تکنولوژی DIY در واقع کاملا دست‌ساز است و شامل ساختارهایی می‌شود که هر فردی به راحتی می‌تواند آن‌ها را سرِ هم کرده و یک محصول نهایی را بسازد. این تکنیک برای ساخت و یا نوسازی هر محصول یا لوازم جانبی در خانه یا خارج از آن، به کار گرفته می‌شود که فضای زندگی را برای اکثر مردم ساده‌تر کرده است.

حال کمپانی بین‌المللی آمازون با استفاده از تکنیک DIY، خانه‌های کوچکی را به فروش می‌رساند که یک «خانه باغ» مینیمالیستی مناسب برای پذیرایی از میهمانان است. در واقع خانه‌های کوچکی که نمی‌توانند پذیرای یک یا دو میهمان در طول شبانه‌روز باشند، می‌توانند با استفاده از این خانه دست‌ساز، یک فضای مجزا ایجاد کرده و اسکان مناسبی را دراختیار میهمان خود قرار دهند.
این خانه چوبی مدرن و مینیمالیست شمال اروپا، تصویری معاصر از کابین چوبی سنتی ارائه می‌دهد که 172 فوت مربع مساحت داشته که حتی می‌تواند به عنوان یک دفتر کنار خانه، کلبه کنار استخر و یا اتاق پشت‌بام مورد استفاده قرار گیرد.

این خانه به دلیل امکانات ساده پیش‌ساخته‌ای که دارد، در عرض 8 ساعت توسط دو نفر به راحتی ساخته می‌شود و وزن آن تنها 2 هزار و 480 پوند است که قابلیت حمل و جابه‌جایی آن را بالا برده است.