دکوری‌های خلاقانه از شیشه و بتن

يکشنبه ۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳ | کد مطلب: ۳۴۳۵۲
دکوری‌های خلاقانه از شیشه و بتن
یک مجسمه‌ساز اهل نیوزیلند با خلاقیت و تکنیک‌های نوین ساخت اقدام به طراحی و ساخت دکوری‌های باورنکردنی از ترکیب شیشه و بتن کرده است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این دکوری‌ها و مجسمه‌های بی‌نظیر با استفاده از تکنولوژی‌های ترکیبی حرارتی با ایجاد تغییرات در دما و فشار ساخته شده‌اند که با ظرافت منحصر به‌فردی که دارند به این اشکال زیبا درآمده‌اند.

بن یانگ، این هنرمند نیوزیلندی درخصوص ارائه این دکوری‌های خلاقانه خود معتقد است که هنر شیشه‌ای که در خود علم طبیعت را نیز جای داده، می‌تواند با زندگی انسان تلفیق خوبی برقرار کند و به همین دلیل با قرار گرفتن در فضای داخلی خانه‌ها در انتقال حس آرامش و اطمینان خیال، موفق عمل می‌کند.

این تکنولوژی جدید کاملا دوستدار محیط‌زیست است و مواد به‌کار رفته در آن هیچ آسیبی به محیط اطراف خود وارد نمی‌کنند. همچنین قطعات شیشه‌ای و بتن با ظرافت و هنر خاصی برش داده شده‌اند تا بتوانند هم جذابیت بصری بالایی داشته باشند و هم هنر معماری را به خوبی در فضای دکوراسیون داخلی خانه‌ها به نمایش درآورند.از دیگر جذابیت‌های این دکوری‌ها، استفاده از اِلِمان آب در آن است که می‌تواند حس دلنوازی را به مخاطبان انتقال دهد و درعین حال مقاوت و سبک‌وزنی آن‌ها را تا چندین برابر افزایش دهد. این دکوری‌ها به دلیل ظرافت و وزن سبکی که دارند، در هر فضایی از داخل خانه یا مکان‌های اداری و تجاری قابل استفاده خواهند بود.