تریلر خود را به روز کنید

چهارشنبه ۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶ | کد مطلب: ۳۴۳۱۸
تریلر خود را به روز کنید
پاندمی ویروس کرونا، محیط کار و فرهنگ اداری را به میزان قابل‌توجهی تغییر داده که با ایجاد ساختارهای جدیدی، زندگی مردم را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: با شایع شدن کار در خانه، کارمندان و شرکت‌ها مجبور شده‌اند برای سازگاری با این سبک زندگی جدید، فعالیت‌های مختلفی انجام دهند. یکی از این اقدامات مربوط به ایجاد تغییر در تریلر و انواع خودروهای ون است که می‌تواند در حین برخورداری از تکنولوژی‌های جدید و نوین، فضای متفاوتی را برای انجام کار به شکل متحرک به وجود آورد.

کمپانی تولید تریلر مسافرتی Airstream با جدیدترین مدل کمپینگ خود به نام Flying Cloud 30FB Office ، توانسته این کار را برای کسانی که دوست دارند زندگی در سفر داشته باشند، آسان‌تر کند. طراحی داخلی این تریلر به‌گونه‌ای انجام شده که نیازهای ابتدایی یک زندگی باکیفیت را تامین می‌کند و در عین حال جدیدترین تکنولوژی‌ها را نیز در خود جای داده است. 

همچنین فضای ویژه‌ای برای انجام کار روزانه برای افرادی که از راه دور کار می‌کنند، درنظر گرفته شده که هم بسیار راحت است و هم تمام امکانات اولیه برای یک فضای کاری راحت و دلنشین را فراهم آورده است. برخورداری از امکانات برقی، روشنایی و گرمایشی و سرمایشی از دیگر مزیت‌های این تریلر است که نمی‌توان از آن‌ها را نادیده گرفت.