مسیر شگفت‌انگیز دوچرخه‌سواری در جنگل بلژیک

دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲ | کد مطلب: ۳۴۲۴۱
مسیر شگفت‌انگیز دوچرخه‌سواری در جنگل بلژیک
زیباسازی شهری و توسعه کاربردی محیط‌زیست بدون آن‌که به آن آسیبی وارد شود، از مهمترین موضوعات پروژه‌های مربوطه است که در این پروژه دوچرخه‌سواری در جنگل بلژیک به خوبی رعایت شده است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: یک پروژه زیربنایی عمومی جدید به نام دوچرخه سواری از طریق درختان، مسیری مرتفع و باورنکردنی را ایجاد کرده که هنگام رکاب‌زدن در جنگل، دید جدیدی را به دوچرخه‌سواران می‌دهد. این پروژه یک سیستم بی‌نظیر به مجموعه دوچرخه‌سواری در لیمبورگ بلژیک افزوده که به دلیل نوع طراحی هم به جایگاه قابل توجهی دست یافته است.

ساختار دایره‌ای و ظریف آن مناظر خیره‌کننده‌ای را از طبیعت اطراف و جنگل بلژیک به نمایش درمی‌آورد که برای هر دوچرخه‌سوار یا رهگذری بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. مسیر این دوچرخه‌سواری شگفت‌انگیز بدون آنکه به طبیعت و درختان جنگل آسیبی وارد کند، طراحی شده و به دلیل زاویه چرخشی که دارد، می‌توانند مناظر اطراف را با زیبایی هرچه تمام‌تر به نمایش درآورد.همچنین سازه مرتفع و زیبای این مسیر دوچرخه‌سواری با استفاده از ستون‌های فلزی نازک و کورتن بلند طراحی شده، به‌طوریکه به نظر می‌رسد با درختان صنوبر اطراف آن‌ها مخلوط شده است.

از آنجایی‌که درختان به‌طور منظم در طبیعت فاصله ندارند، طراحان ستون‌های خود را در فواصل یک، دو و سه متری پراکنده کرده‌اند. تنوع در فاصله و رنگ قهوه‌ای به شما کمک می‌کند تا هنگام دوچرخه‌سواری در مسیرهای پایین، موتورسواران در دنیای طبیعی غوطه‌ور شوند.