تجربه یک زندگی لوکس عشایری در تریلرهای مسافرتی

چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶ | کد مطلب: ۳۳۹۵۴
تجربه یک زندگی لوکس عشایری در تریلرهای مسافرتی
اگر دوست دارید یک زندگی تمام وقتِ عشایری را تجربه کنید که در عین حال بسیار لوکس و امروزی باشد، می‌توانید از این تریلر جدید مسافرتی استفاده کنید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: البته دستیابی به این سبک از زندگی یک چالش جدی‌ست، اما با این تریلر مسافرتی آسان‌تر می‌شود و می‌توان به نوآوری‌ها و پایداری‌های قابل قبولی دست پیدا کرد.

کمپانی Living Vehicle یک شرکت تریلر مسافرتی است که برای نخستین بار این خودروی راحت و سبک را طراحی کرده که افراد بتوانند به راحتی در آن زندگی کرده و از امکانات اولیه یک خانه مناسب بهره‌مند شوند.این تریلر با استفاده از تکنولوژی‌های انرژی سبز و حمل‌ونقل آسان توانسته میزان اتلاف انرژی را به صفر برساند و در عین حال برای جابه‌جایی و نقل مکان کردن ساکنان، شرایط ایده‌الی را به وجود آورد.

اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی از جمله ابتدایی‌ترین فضاهایی هستند که این خانه متحرک از آن‌ها برخوردار است و می‌تواند راحتی و امنیت را برای ساکنان به ارمغان آورد. همچنین این تریلر مسافرتی دارای یک بالکن کوچک هم است که می‌تواند زیبایی‌های محیط را هنگام سفر و حرکت خودرو به ساکنان خود نشان داده و سرگرمی جذاب و دیدنی را به ارمغان آورد.

این خانه متحرک که 220 فوت مربع فضا دارد، با باتری لیتیوم کار کرده و 200 درصد انرژی خورشید را بیشتر از مدل قبلی خود ذخیره کرده و مورد استفاده قرار می‌دهد. تمام سیستم‌های برقی داخلی این خانه نیز از انرژی خورشید استفاده می‌کنند که بسیار مقرون به‌صرفه بوده و تکنولوژی توزیع انرژی‌های پاک را نیز در خود جای داده‌اند.