خودرو جدید نیسان با محل کار متحرک

دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰ | کد مطلب: ۳۳۷۵۶
خودرو جدید نیسان با محل کار متحرک
اگر از کار در خانه خسته شده‌اید و همه چیز خسته‌کننده و تکراری شده، استفاده از خودرو جدید نیسان می‌تواند کمی فضا را تغییر داده و با برخورداری از یک محل کار و استراحت متحرک، جذابیت‌های نو را برای ما فراهم کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این خودرو ون کمپانی نیسان به این صورت طراحی شده که قسمت عقب آن کاملا یک اتاق کار مستقل بوده و از تمام امکانات صوتی و تصویری و سیستم‌های دیجیتالی برخوردار است.

در واقع کمپانی نیسان با این ابتکار عمل خواسته که کاربران خود را از فضای سنتی اداری دور کند و یک فضا کاملا مستقل با استفاده از فناوری‌های روز دنیا را برای علاقه‌مندان به ارمغان آورد. همچنین این فضای کار به دلیل این‌که متحرک است، می‌تواند در هر مکان و زمانی، فضای کاری را برای کاربران ایجاد کند تا آن‌ها بتوانند با ذهنی متمرکز به انجام امور کاری خود پرداخته و به آن سرعت بخشند.لازم به ذکر است که یک غلافی هم برای سقف این ون طراحی شده که کاربران به راحتی می‌توانند آن را سوار کرده و از فضای بیرون و محیط اطراف هم استفاده کنند. سایه‌بانی هم برای این فضا درنظر گرفته شده که آفتاب کاربران را اذیت نکند و هوای مطبوعی در اطراف پخش شود.

فضای اتصال وای فای، قهوه‌ساز برقی و آفتاب‌گیرهای برقی به همراه میز، مانیتور و صندلی از دیگر امکانات این ون کمپانی نیسان است که به قابلیت‌های آن دوچندان افزوده است.