کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اتوبوس کلاسیک مدرسه که خانه متحرک شده است

1 بهمن 1399 ساعت 13:29 | کد مطلب:33273

یک زوج توریست در کالیفرنیا به‌منظور کاهش درآمدهای اضافی زندگی و همچنین افزایش سفرهای شهری و روستایی مختلف، یک اتوبوس کلاسیک را به یک خانه متحرک کوچک تبدیل کرده‌اند.


اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: نوآوری که در این پروژه انجام شده، آن است که این زوج جوان از صد درصد مواد بازیافتی به علاوه مواد پلیمری سبک برای ساخت تجهیزات داخلی این خانه متحرک استفاده کرده‌اند و جدیدترین مواد اولیه سازگار با محیط‌زیست در آن به کار رفته است.

این اتوبوس جزو سرویس‌های مدرسه در قدیم بوده که زیبایی ظاهری خاصی دارد، اما تبدیل شدن آن به یک خانه کوچک متحرک توانسته جذابیتش را دوچندان کند و بسیار مفید و کاربردی در دنیای مدرن امروز باشد. 

همچنین در بخش مجزایی از این اتوبوس، فضایی برای نگهداری از انواع گل و گیاه طبیعی درنظر گرفته شده که جدیدترین گیاهان را در فصول مختلف سال پرورش می‌دهد و منبع درآمد جدیدی را برای این زوج توریست محسوب می‌شود. نکته جالب توجه این‌جاست که از یک سیستم بازیافتی آب آشامیدنی برای نگهداری از این گیاهان در گوشه این خانه متحرک استفاده می‌شود که هم مصرف انرژی را به حداقل میزان ممکن می‌رساند و هم به حفظ محیط‌زیست کمک شایانی خواهد کرد.


 
 
 


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/report/33273/اتوبوس-کلاسیک-مدرسه-خانه-متحرک-شده

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com