از صورت‌های هزاره تا آثار کامبیز درم‌بخش

چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷ | کد مطلب: ۳۳۲۷۰
از صورت‌های هزاره تا آثار کامبیز درم‌بخش
گالری هو که هفته گذشته به مدت دور روز میزبان نمایشگاه «صورت‌های هزاره» بود، پنجشنبه و جمعه این هفته نمایشگاهی از منتخب آثار کامبیز درم‌بخش برگزار می‌کند.
اسکان نيوز: نمایشگاه دو روزه تماشای صورت‌های هزاره با تازه‌ترین پاپیه ماشه‌های علیخان عبداللهی هفته گذشته در گالری هو برگزار شد و نمایش آنلاین آن هنوز ادامه دارد. این نمایشگاه شامل هشت قطعه نیم تنه بانو، شیر و بز بود.

پونه ندایی، مدیر این گالری درباره این نمایشگاه توضیح داد: همان‌گونه که می دانید در یک سال گذشته فعالیت مراکز هنری همانند گالری ها به حداقل رسیده است و گالری هو نیز از این امر مستثنا نبوده است. ما نیز بعد از گذشت چند ماه از برگزاری نمایشگاه‌های آنلاین به این نتیجه رسیدیم که نمایشگاهی حضوری با آثاری از علیخان عبداللهی و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم. علت دو روزه بودن نمایشگاه‌ها نیز به دلیل رعایت همین پروتکل‌ها است.  

او ادامه داد: نمایشگاه تماشای صورت‌های هزاره شامل نیم‌تنه‌های بانو، شیر و بز بود. به طور کلی آقای عبداللهی هنرمندی خلاق است که بیش از دو دهه است به ایران مهاجرت کرده و در این دو دهه که در ایران بوده تقریبا می‌توان گفت بیشتر زمان خود را به هنر مجسمه‌سازی مشغول بوده است. او که نگهبانی یک ساختمان اداری را بر عهده دارد همزمان مشغول خلق آثار هنری است.  

ایسنا نوشت، ندایی همچنین اعلام کرد که گالری هو پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) میزبان نمایشگاه منتخب آثار کامبیز درم‌بخش، هنرمند پیشکسوت کارتونیست است.