هتل لوکس فرو رفته در دل چمنزار

دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹ | کد مطلب: ۳۳۲۲۱
هتل لوکس فرو رفته در دل چمنزار
اگر می‌خواهید در هتل مجلل که چشم‌انداز مستقیم آن تپه‌های دیدنی اسکاندیناوی است، سکونت داشته باشید، می‌توانید هتل لوکس Qyna کشور نروژ را انتخاب کنید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این هتل سبز به‌گونه‌ای طراحی شده که در دل تپه‌ها جای گرفته و چشم‌انداز تپه‌ای اسکاندیناوی را نمایان ساخته است. شکل مبهم این پروژه باعث می‌شود تشخیص محل ساخت و پایان منظره طبیعی دشوار باشد. چمن سبز سرسبز تقریبا تمام قسمت‌های سقف را پوشانده است و زمانیکه از بالا دیده می‌شود، مانند استتار عمل می‌کند.معماران توصیف می‌کنند که اگر چه تسهیلات ساختمانی به دقت با توپوگرافی سازگار با محیط‌زیست طراحی شده، اما یک معماری و طراحی سنتی نروژ را نیز در خود جای داده که بسیار شگفت‌آور و جذاب است.

لازم به ذکر است که برخی از اتاق‌های این هتل علاوه بر برخورداری از چشم‌انداز تپه‌های اسکاندیناوی، دریای نروژ را نیز به نمایش درمی‌آورد که بسیار دیدنی خواهد بود. در واقع طراحی این هتل همگی با استدلال‌های ریاضی و هندسی کاملا تخصصی انجام شده تا بتواند زوایای هرکدام از اتاق‌ها و راهروها را با دقت طراحی کرده و چشم‌انداز را با همان دقت‌نظر ترسیم نماید.بنابراین این هتل مجلل و لوکس که در دل تپه‌های اسکاندیناوی جا گرفته، تمام زوایای دیدنی در طبیعت اطراف خود را در بر گرفته است و آن را به زیبایی هرچه تمام‌تر به میهمانان خود نشان می‌دهد.

مسیرهای این هتل از طریق مناطق زیرزمینی و ترسیم تونل‌های منحنی در زیر تپه‌های اسکاندیناوی طراحی شده که بسیار علمی و تخصصی است. همچنین آسانسورهای مختلفی برای دسترسی به تاسیسات گوناگون این هتل مجلل ساخته شده که همگی از طراحی‌های جذابی برای استفاده میهمانان هتل هم برخوردارند. در این میان، پالت‌های چوبی نیز در کنار اتاق‌های این هتل لوکس قرار گرفته تا بتواند روح انسان را به مناظر زیبای بیرون متصل کرده و این روند را بهتر پیش ببرد.