عکس تاریخی از کشتی گم شده!

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶ | کد مطلب: ۳۳۱۸۲
عکس تاریخی از کشتی گم شده!
زمانی را در گذشته تصور کنید، حدود اوایل قرن بیستم. وقتی که جرقه‌های ابتدایی تکنولوژی زده می‌شد و مردم با کوچکترین اتفاق خود را سرگرم می‌کردند. در همین بحبوحه مردم از تماشای یک قطار در حال حرکت یا کشتی که به تازگی لنگر انداخته بود هم به ذوق می‌آمدند و به قصد تماشا کار و زندگی خود را تعطیل می‌کردند.
اسکان نيوز: در این خبر داستان یکی از قدرتمندترین عکس‌های تاریخی جهان را بازگو کرده‌ایم که یکی از سرگرمی‌های مردم آن زمان در یکی از شهرستان‌های نیویورک را بازگو می‌کند.

در اوایل قرن بیستم زمانی که یک کشتی بزرگ از بندر راکلند (شهرستانی در نیویورک) به آب انداخته می‌شد، اتفاق خیلی بزرگی به شمار می‌رفت تا حدی که بچه‌ها از مدرسه برای تماشای این اتفاق مرخص می‌شدند!

ایسنا نوشت، کشتی چهار بادبانی جان. دی کولول حرکت خود را از کارخانه کشتی‌سازی کاب-باتلر آغاز کرد (جایی که در حال حاضر رستوران بندر واقع شده است). راه افتادن کشتی واقعا هیجان‌انگیز بود؛ به گونه‌ای که یکی از کارمندان لوکوموتیو از ایستگاه راه‌آهن لایم راک سوت قطار را برای به هیجان آوردن جمعیت به صدا درمی‌آورد. این کشتی که بعدها فلورنس ترلو نامگذاری شد، در سال ۱۹۲۰ در یک تصادف دور از سواحل نیویورک گم شد!