از این روش‌ها برای دکور خانه استفاده نکنید

يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸ | کد مطلب: ۳۳۰۸۱
از این روش‌ها برای دکور خانه استفاده نکنید
ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار بسیار خوب و عالی است، اما در برخی از موارد استفاده از بعضی روش‌ها یا اکسسوری‌ها جذابیت چندانی به دکور شما نمی‌دهند و حتی به این دلیل که از مد افتاده‌اند، جذابیت نخواهند داشت.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در سال 2021 میلادی هم علاوه بر اینکه از تِرِندهای دکوراسیون داخلی صحبت شده، به روش‌هایی هم اشاره شده که بهتر است در دکوراسیون خانه از آن‌ها استفاده نکنیم. البته که مدها می‌آیند و می‌روند، اما بهتر است با آشنا شدن با چندین مورد خاص هم به‌روز بودن خود را به همگان نشان دهیم و خلاقیت و نوآوری را در دکور کردن خانه‌هایمان دوچندان افزایش دهیم.

روش‌هایی که بهتر است در دکوراسیون سال 2021 میلادی از آن‌ها استفاده نکنیم، شامل عدم کاربرد رنگ سفید در کل فضای خانه، دوری کردن از رنگ صورتی هزاره، اجتناب از کاشی‌های صنعتی یکپارچه، استفاده از رنگ دو تکه در دیوار، به‌کارگیری سنگ مرمر یکدست، استفاده از گیاهان مصنوعی، کاربرد پایه‌های چنگالی در میز، به کار بردن اکسسوری‌هایی به رنگ رز گلد، مبلمان گران قیمت بدون هویت و کاربرد طرح‌های کودکانه در دیوارهای داخلی اتاق‌ها یا راهروها می‌شوند. هر کدام از این روش‌ها در تصاویر زیر نشان داده شده‌اند.