بزرگترین لِگو چوبی جهان با 90 هزار آجر اسباب‌بازی

شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳ | کد مطلب: ۳۲۹۰۸
بزرگترین لِگو چوبی جهان با 90 هزار آجر اسباب‌بازی
اشتیاق شدید یک هنرمند به بازی‌های لِگو موجب شده تا وی برای نخستین بار بزرگترین غلتک لِگو چوبی جهان را با 90 هزار آجر اسباب‌بازی بسازد و از آن رونمایی کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این سبک که جز ساخت مجسمه‌های خارق‌العاده ساختمانی در جهان به شمار می‌رود، به نوعی شور و اشتیاق هنر، معماری و هیجان بازی را در کنار یکدیگر به نمایش درآورده که بسیار دیدنی و جذاب خواهد بود.

بزرگترین غلتک چوبی جهان دارای یک فضای ریل قطار به همراه خانه و محل استراحت بازیکنان آن است که توانسته به دلیل ظرافت و جذابیت، توجه تمام هنرمندان سراسر دنیا را به سوی خود جلب کند. همچنین این تکنولوژی به دلیل سبکی که دارد، به عنوان دکورهای نمایشی در دکوراسیون داخلی هم قابل استفاده خواهد بود که نمی‌توان جذابیت بصری آن را فراموش کرد.

این هنر امریکایی عنوان شیب‌دارترین لِگو چوبی جهان را نیز از آن خود کرده که آجرهای اسباب‌بازی در این بخش با ظرافت و حساسیت بسیار بالایی در کنار هم قرار گرفته و این شیب تند را نمایان ساخته‌اند. در واقع این شیب دارای یک سراشیبی تند 53 متری با زاویه 75 درجه بوده که به نوبه خود بسیار بی‌نظیر و مینیاتوری است.

ابعاد این لِگو چوبی 6.5 متر طول، 1.2 متر عرض و 1.4 متر ارتفاع است که مسیر آن شامل 26 متر می‌شود. همچنین سایر بخش‌های این لِگو با حلزون سواری و چرخ و فلک پوشانده شده که این بخش هم از جذابیت بصری بالایی برخوردار است.