رنگ‌هایی که برای دکور زمستانی بی‌نظیرند

شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵ | کد مطلب: ۳۲۹۰۱
رنگ‌هایی که برای دکور زمستانی بی‌نظیرند
زمستان فصلی‌ست که رنگ برای دکوراسیون داخلی آن حرف نخست را می‌زند و نمی‌توان در این زمنیه ریسک بالایی کرد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در واقعدر فصل زمستان استفاده از رنگ‌هایی که باعث آرامش و ارتباط ما با طبیعت می‌شوند، بسیار محبوب بوده و مورد توجه قرار دارند. در این‌جا رنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که برای فصل زمستان می‌توانند بهترین ایده‌ها را برای دکور خانه‌ها به شما ارائه دهند. 

ارغوانی


بنفش سرخابی یا ارغوانی رنگ مرسوم فصل زمستان است که از قسمت‌های مساوی آبی و قرمز تشکیل شده و می‌تواند برای دکوراسیون از ترکیب این رنگ‌ها ایده‌هایی نو به شما بدهد. 

سبز دریایی


این نوع رنگ سبز، انعطاف‌پذیری و بی‌انتها بودن را نمایان می‌سازد که برای فصل زمستان به شدت توصیه می‌شود. ایجاد خلاقیت در دکوراسیون از جمله تحریکی است که این رنگ پیش روی شما می‌گذارد. 

هلویی


این رنگ به نوعی حس آرامش و دنج بودن را به ارمغان می‌آورد که از تن‌های پودری گرم و روشن است و برای زمستان می‌تواند اثربخشی بالایی داشته باشد. همچنین این رنگ انرژی، عمل و اعتماد به‌نفس را تحریک می‌کند. 

آبی کلاسیک


این رنگ به دلیل تنوع و ظرافتی که دارد، می‌تواند در تلفیقی از محیط مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این رنگ با رن‌های تند زرد و نارنجی می‌تواند هماهنگ باشد و تاثیرپذیری بالایی را نمایان سازد. 

نارنجی گرم


این نوع رنگ نارنجی که برای زمستان گزینه‌ای برتر است، درخشش و خلاقیت را به ارمغان می‌آورد و می‌تواند با بیشترین تعداد رنگ‌های سرد و گرم هماهنگ و موزون شود. همچنین این رنگ با رنگ‌های خاکستری و ماسه‌ای بهترین ترکیب را نمایان می‌سازند. 

رز برنز


این نوع رنگ صورتی، مهربانی و لطافت را به خانه می‌آورد که در فصل سرما بسیار لازم و ضروری است و برای مخاطبان خود حس آرامش و دوست داشتن را به ارمغان می‎آورد. همچنین این رنگ در ترکیب با خاکستری‌، سبز و آبی عالی عمل می‌کند.