آشپزخانه پاپ‌آپ، خلاقیتی نوین در زیباسازی خانه

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰ | کد مطلب: ۳۲۸۷۲
آشپزخانه پاپ‌آپ، خلاقیتی نوین در زیباسازی خانه
آشپزخانه نقش مهمی را در طراحی و زیباسازی خانه دارد و می‌تواند در حین جذابیت، خدمات منحصر به‌فردی را به اعضای یک خانواده ارائه دهد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: آشپزخانه پاپ‌آپ یکی از این آشپزخانه‌های هوشمند خلاقانه است که نه تنها زیبایی را به فضای داخلی خانه می‌اورد، بلکه امکانات فراوانی دارد که هر خانم خانه را راضی و خشنود نگاه می‌دارد.

این آشپزخانه طراحی مدرن و بسیار شیکی دارد که هنگام بسته بودن، کاملا یک نمای دکور دیدنی و جذاب را برای فضای داخلی به ارمغان می‌آورد. هنگامی‌که درب‌های این آشپزخانه با کنترل از راه دور باز می‌شود، آنگاه امکانات کامل آن قابل مشاهده خواهد بود و در کمترین فضا، بیشترین وسایل و خدمات را به اعضای خانواده ارائه می‌دهد.

این آشپزخانه می‌تواند یک تلویزیون را روی یک دیوار نصب‌شده، در قسمت ورودی جلوی کابینت نگاه دارد. هنگامیکه درب‌های آشپزخانه پاپ‌آپ در زاویه 90 تا 120 درجه باز می‌شود، ماشین ظرفشویی، کابینت دفع زباله، یخچال، هود، روشنایی ال‌ای‎‌دی، پریزهای برق، مایکوویو، جعبه‌های ظروف آشپزخانه و سایر کابینت و امکانات مورد نیاز همگی در آن جای گرفته‌اند و دسترسی به آن‌ها برای اعضای خانواده ساده و اسان خواهد بود.همچنین یک پیشخوان به طول 6 فوت در قسمت جلوی این آشپزخانه هوشمند قرار دارد که یک سینک ظرفشویی، شیر آب و اجاق گاز بر روی آن نصب شده‌اند.

این آشپزخانه هوشمند به کاربران می‌گوید که سیستم ایمنی، برق و گاز آشپزخانه در چه وضعیتی قرار دارند و امکانات را با استفاده از کدام دکمه‌های لمسی می‌توانند استفاده کرده و دراختیار داشته باشند.