دکورهای دیواری که صندلی می‌شوند

سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۶ | کد مطلب: ۳۲۸۴۲
دکورهای دیواری که صندلی می‌شوند
اگر فضا دیوار شما از فضا کف خانه یا محل کارتان بیشتر است، زمان آن فرا رسیده که از یک تکنولوژی جدید به نام صندلی‌های دکوری استفاده کنید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این صندلی‌ها به‌گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای فضاهای کوچک بسیار مناسب بوده و همزمان می‌توانند به عنوان دکورهای دیواری جذاب و دیدنی هم مورد استفاده قرار گیرند.

این صندلی‌ها از چهار تکه تاشو تشکیل شده‌اند که هر تکه یک طرح را دربر می‌گیرند. هنگامی‌که این تکه‌ها از هم باز می‌شوند، یک طرح نقاشی مدرن یا کلاسیک بر روی آن‌ها به نمایش درمی‌آیند و با نصب بر روی دیوار یک تابلوی زیبا را به وجود می‌آورند.

این تابلوها در اندازه و تعداد مختلف براساس نیازی که آن فضا به صندلی دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرند و با رنگ‌های جذاب خود می‌توانند به توازن دکوراسیون داخلی فضا هم کمک شایانی کنند.این صندلی‌ها از وزن بسیار سبکی برخورداند و تکه‌های آن به راحتی در هم قلاب شده و به شکل یک صندلی راحت متحرک تبدیل می‌شوند. از این رو کاربران با سرعت بسیار بالایی می‌توانند این صندلی‌ها را به تابلو و یا برعکس تبدیل کنند.

اندازه صندلی و طرح‌های آن‌ها همگی از سوی مشتریان قابل سفارش هستند و مصرف‌کنندگان بر اساس سلیقه و متراژ فضای خود می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.