طراحی تخت دوکاره متحرک برای حیوانات خانگی

يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲ | کد مطلب: ۳۲۶۲۷
طراحی تخت دوکاره متحرک برای حیوانات خانگی
نگهداری از حیوانات خانگی در خانه‌های کوچک کمی سخت‌تر است و احتیاج به امکانات ویژه‌ای دارد؛ از این رو طراحی یک جای خواب مناسب برای حیوانات که از قابلیت میزشدن نیز برخوردار است، می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: یکی از طراحان آلمانی به تازگی از یک تختخواب مخصوص حیوانات خانگی رونمایی کرده که این تختخواب با الهام گرفتن از طرح سفینه فضایی و پنگول‌های گربه طراحی و ساخته شده است.

برای ساخت این تختخواب دوکاره از کامپوزیت آلومینیوم سبک بازیافتی استفاده شده که در عین حال به دلیل سبکی و نوع طراحی به عنوان میز پذیرایی هم قابل بهره‌وری است. این خانه استراحت حیوانات خانگی دارای پاهای متحرکی است که به راحتی حرکت کرده و کنترل و تعادل آن را برعهده می‌گیرد. بنابراین هنگام حرکت این میز دیگر مشکلی برای حیوان پیش نمی‌آید و تعادل آن حفظ خواهد شد.

همچنین یک سیستم هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور برای این تخت دوکاره طراحی شده که کاربران می‌توانند بدون مشکلی آن را حرکت داده و در هر فضایی از خانه قرار دهند. صفحه این میز هم به اندازه‌ای براق و شفاف ساخته شده که برای پذیرایی از میهمانان هم بسیار مناسب است و با هر نوع دکور داخلی خانه هماهنگی و توازن برقرار می‌کند.