5 محصول هوشمند خانگی که کاربرد بالایی دارند

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰ | کد مطلب: ۳۲۲۸۴
5 محصول هوشمند خانگی که کاربرد بالایی دارند
این روزها استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در خانه می‌تواند هم راحتی و آسایش را به دنبال داشته باشد و هم بسیاری از کارها را سریعتر و با کیفیت بهتری انجام دهد. بنابراین هر فردی تمایل پیدا می‌کند تا در صورت امکان از این دستگاه‌ها و سیستم‌های نوین و هوشمند در خانه بهره ببرد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در این‌جا به معرفی چندین محصول هوشمند خانگی که هم کارآیی بالایی داشته و هم به راحتی در بازار یافت می‌شوند، می‌پردازیم که آشنایی با آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. 

1- جاروبرقی یوفی


این جاروبرقی دارای یک چشم الکترونیکی است که به صورت خودکار هر آشغال و کثیفی در خانه را تشخیص می‌دهد و به راحتی آن‌ فضا را تمیز می‌کند. گشت‌زنی این جاروبرقی در خانه بسیار با مهارت انجام می‌شود و کوچکترین فضایی در خانه از چشمان تیزبین آن در امان نخواهد بود. این جاروبرقی به سرعت کرک و خاک بر روی فرش، مبل و کوسن‌ها را نیز از بین می‌برد. 

2- ایستگاه شارژ


این وسیله هوشمند با سطح EV2 شارژ شده و خروجی آن به برق 240 ولت متصل می‌شود. کنترل از راه دور این ایستگاه شارژ از دیگر قابلیت‌های برجسته آن است که کار را برای کاربران بسیار آسان می‌کند و این ایستگاه شاؤز به راحتی قابل حما بوده و نسبت به سایر وسایل مشابه خود بسیار سبک و ارزان‌تر است. 

3- لامپ هوشمند توپی


این لامپ هوشمند مقاوم در برابر آب است و درخشندگی بالایی دارد. این لامپ به صورت خودکار تشخیص می‌دهد که در فضا اطراف نور کافی وجود ندارد و باید روشن بماند. باتری آن تا بیش از 10 ساعت کار می‌کند و پس از آن احتیاج به شارژ مجدد دارد. زیبایی و حمل آسان از دیگر مزیت‌های این لامپ توپی است. 

4- ایستگاه تغذیه حیوان خانگی


این وسیله هوشمند به راحتی حیوانات خانگی را هدایت می‌کند که چطور غذا بخورند و نوشیدنی‌های خود را مصرف کنند. همچنین این وسیله دارای یک سیستم است که می‌تواند برنامه دارویی حیوان خانگی را دریافت کرده و سر ساعت آن را به حیوان داده و حتی حیوان را راهنمایی کند که چگونه آن دارو را بخورد. ایستگاه تغذیه حیوان خانگی دارای یک اکوسیستم هوشمند نیز است که محیط را برای حیوان پاکیزه و سالم نگاه می‌دارد. 

5- چراغ دوکاره رومیزی


این چراغ علاوه بر این‌که می‌تواند به عنوان چراغ مطالعه یا چراغ خواب مورد استفاده قرار گیرد، دارای یک سیستم هوشمند بلندگو نیز است که از راه دور کنترل می‌شود و کاربر می‌تواند آهنگ موردنظر خود را از آن پخش کرده و گوش کند. حتی این بلندگو برنامه‌های روزانه را نیز دریافت کرده و براساس آن آهنگ و یا زنگ یادآوری موردنظر کاربر خود را پخش می‌کند.