میزی که موسیقی پخش می‌کند

يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶ | کد مطلب: ۳۲۰۵۵
میزی که موسیقی پخش می‌کند
میز صدا تنها مبلمان در جهان است که موسیقی پخش می‌کند و می‌تواند فضا را پاکسازی کرده و آرامش و خیال آسوده را برای کاربران خود به ارمغان آورد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این میز با هدف ایجاد فضایی برای یک زندگی راحت و آسوده برای افراد مختلف در سنین متفاوت طراحی شده تا بتواند با عملکردهای بهینه خود زندگی روزمره را لذت‌بخش‌تر کند.

این میز دارای یک سیستم هوشمند است که از طریق بلوتوث به تلفن همراه یا لپ تاپ کاربران نصب می‌شود و موسیقی موردنظر آن‌ها را پخش می‌کند. همچنین این میز از یک سیستم خودکار هوشمند نیز برخوردار است که می‌تواند برنامه‌های مختلف پخش موسیقی را در خود ذخیره کرده و در زمان از پیش تعیین‌شده با یک نظم خاصی برای مخاطبان پخش کند.

کاربران می‌توانند در ساعت‌های مختلف خوردن غذا، استراحت کردن، پذیرایی از میهمان، آشپزی کردن، تماشای تلویزیون و سایر برنامه‌های روزمره خود، برنامه‌های پخش موسیقی را آنطور که تمایل دارند تنظیم کرده و از شنیدن آن موسیقی لذت ببرند.

حتی این میز برنامه‌های مختلف نامبرده که در طول روز هر خانواده آن‌ها را انجام می‌دهند، به صورت خودکار در خود داشته و هر زمانی مثل غذا خوردن و یا پذیرایی از میهمان دارای یک برنامه پخش موسیقی است که با آن فضا همخوانی داشته و می‌تواند آرامش بیشتری را به ارمغان آورد.

همچنین این میز بیشترین برنامه‌های پخش موسیقی آرامش‌بخش و یوگا را دارد که می‌تواند محیطی آرام را برای کاربران خود فراهم آورد و ذهن آن‌ها را از هرگونه درگیری فکری و ذهنی دور سازد.