مبلمان خانه‌تان را خودتان بسازید!

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴ | کد مطلب: ۳۲۰۱۹
مبلمان خانه‌تان را خودتان بسازید!
آزادی طراحی و ایجاد مدل‌های مفهومی که از ذهن می‌آیند، همگی با این طرح جدید یک شرکت ایتالیایی امکان‌پذیر شده و شما می‌توانید به راحتی مبلمان خانه‌تان را خودتان طراحی کرده و بسازید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این نوع مبلمان که به آن اصطلاحا «مبلمان سبز» هم گفته می‌شود، از مواد کامپوزیت صددرصد قابل بازیافت ساخته شده که هم بسیار سبک است و هم از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

انعطاف‌پذیری باور نکردنی مواد اولیه این مبلمان جدید می‌تواند سبک، طراحی و خلاقیت بی‌نظیری را در فضا ایجاد کند و در طراحی دکوراسیون داخلی نیز نقش به‌سزایی را ایفا نماید.

در واقع می‌توان گفت این سبک از مبلمان می‌تواند صنعت جدید و البته خلاقانه‌ای را در صنعت مبلمان معاصر جهان به وجود آورد و در عین ایجاد زیبایی در فضا، یک سرویس کاملا بادوام و مقاوم را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

این مبلمان از ترکیب چندین لوله کامپوزیتی در اشکال و اندازه‌های گوناگون تشکیل می‌شود که تمامی این لوله‌ها با انعطاف‌پذیری بسیار بالا در یکدیگر فرو رفته و به اشکال مختلف سه‌بعدی با هر نوع قوس و زاویه‌ای تبدیل می‌شوند.

صندلی، میز، مبلمان و سایر وسایل دکوری خانه به راحتی از این مواد کامپوزیت دوستدار محیط زیست قابل طراحی و تولید هستند که هم سبک بوده و هم جذابیت بصری بسیار بالایی دارند.