با تابلو هوشمند آثار هنری مختلفی را به خانه بیاورید

چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲ | کد مطلب: ۳۱۷۵۹
با تابلو هوشمند آثار هنری مختلفی را به خانه بیاورید
یکی از شرکت‌های فناوری در کالیفرنیا به تازگی یک تابلو هوشمندی را طراحی کرده که به راحتی به تلفن همراه یا لپ تاپ وصل می‌شود و شما می‌توانید در هر لحظه طرح‌های آن را تغییر دهید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این تابلو هوشمند یک سیستم تصویری قابل‌تنظیمِ بی‌سیم است که دارای برچسب‌های شارژ سالانه می‌باشد.

در واقع این تابلو قادر است آثار هنری مختلفی را به خانه شما بیاورد. نخستین ویژگی این تابلو، اپلیکیشن اختصاصی آن است که می‌توانید آثار هنری را آن‌طور که دوست دارید ترسیم کرده و در تابلو به‌نمایش درآورید.

این آثار هنری از هنرمندان مختلف با ژانرهای متفاوت هستند. از دیگر ویژگی‌های این تابلو، باتری آن در قسمت پایین صفحه است که با استفاده از سیستم خودکار شارژ شده و سپس جمع می‌شود. این عملکرد باعث می‌شود تا اتصال همیشه برقرار باشد و مشکلی در این زمنیه ایجاد نشود.

اگر شما یک مکان مناسب برای نصب این تابلو انتخاب کنید، آن‌گاه به‌سرعت می‌توانید به اپلیکیشن آن متصل شده و صفحه نمایش تابلو را تغییر دهید. حالا شما یک تابلو هنری چندکاره دارید که اپلیکیشن آن در سیستم‌های عامل آندروید و iOS قابل نصب است.