پله‌های موج‌دار، بهترین تکنیک در طراحی داخلی

دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۶ | کد مطلب: ۳۱۷۱۶
پله‌های موج‌دار، بهترین تکنیک در طراحی داخلی
طراحی انواع پله‌ها در خانه‌های بزرگ و ویلایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اجرای طرح موج‌دار برای آن‌ها می‌تواند یکی از بهترین ایده‌ها باشد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: هنگامیکه پله‌ها به صورت موج‌دار با شیب زیاد، اما جذاب طراحی می‌شوند؛ دقیقا آن موج و انحنا را به‌خوبی در فضا پخش کرده و یک حس آرامشی که برگرفته از طبیعت است را به ساکنان انتقال می‌دهند.

اجرای طرح موج‌دار می‌تواند حس برگرفته از زیبایی دریا با امواج خروشان آن را به خانه آورده و به دلیل ارتفاعی که پله‌ها دارند، در نمایش این احساس خروشان بسیار موفق عمل می‌کنند.

همچنین با نوع طراحی خاص پله‌ها در دکور داخلی یک خانه، نخستین بخشی که بیننده را جذب می‌کند، همین می‌تواند باشد که برای فروش به موقع آن خانه هم بسیار تاثیرگذار و اثربخش خواهد بود.

بنابراین بهتر است طراحان داخلی به خانه‌هایی که از پله‌های بلند و کشیده برخوردار هستند، توجه ویژه‌ای داشته باشند و برای طراحی این بخش، یک برنامه مجزا و منحصر به‌فرد درنظر بگیرند. زیرا طراحی بکر این بخش می‌تواند در جذب مخاطبان نقش بسزایی را ایفا کند و به ایجاد خلاقیت و نوآوری‌های جدیدتر در دکوراسیون داخلی خانه نیز کمک شایانی کرده باشد.