چند ایده‌ برای طراحی داخلی خانه در سال 2021

دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴ | کد مطلب: ۳۱۷۰۲
چند ایده‌ برای طراحی داخلی خانه در سال 2021
هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده که با دیدگاه‌ها و ایده‌های مربوط به رنگ و دکوراسیون داخلی خانه برای سال نو میلادی که در پیش است و مدت زمان کوتاهی به آغاز آن باقیمانده، آشنا شویم.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در اینجا به چند ایده جدید که شامل رنگ سال 2021 میلادی، بهترین دکوری‌های سال و همچنین مصالح مرغوبی که می‌توان در این زمینه مورد استفاده قرار داد، اشاره می‌کنیم که دانستن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.
 

تِرِند رنگ


آبی دریایی و تیره، رنگ سالِ 2021 برای دکوراسیون داخلی خواهد بود. این رنگ دریایی که با تِم‌های مشکی سازگاری دارد، فضاهای زیبا معاصر را ایجاد می‌کند.

 

چوب‌های روشن


چوب‌های روشن که الهام‌گرفته از طرح‌های اسکاندیناوی‌ست، بهترین متریال طراحی داخلی 2021 خواهد بود. این متریال نه‌تنها برای کف‌پوش، بلکه برای دیوارها و سقف هم کاربردی‌ست.

چوب‌های روشن به دلیل رنگ خام و زیبایی که دارند، در فضاهای چندمنظوره کارآیی بالایی خواهند داشت؛ متریالی که زیبایی طبیعت را به گستردگی در دکوراسیون خلق می‌کند.
 

طراحی مدرن پایدار


سال 2021 زمان آن است که طراحی داخلی به دوره جدیدی وارد شود و در توسعه کاربرد وسایل دکوری و چیدمان پایدار و سبز گام بردارد. استفاده از مواد اولیه بیوپلاستیک کمترین آسیب را به محیط‌زیست وارد می‌کنند و به‌همین دلیل گزینه مناسبی برای تِرِند طراحی وسایل داخلی خانه در سال 2021 خواهند بود. طراحان باید جرات پیدا کنند تا از متریال غیرمعمول و خاص استفاده کنند. 

وسایل دکوری ایستاده


وسایل دکوری ایستاده به‌دلیل تقسیم‌بندی که در فضا ایجاد می‌کنند، می‌توانند جذابیت دکوراسیون داخلی خانه‌های مدرن و کلاسیک را همزمان بالا ببرند. کاربرد این وسایل هم در طراحی مبلمان و هم اکسسوری‌های لوکس و خاص می‌توانند مفید باشند.


عناصر طبیعی


2021 سالی‌ست که باید طبیعت را به خانه‌هایمان بیاورد. استفاده از متریال و وسایل دکوری طبیعی و ارگانیک، به ما یادآوری می‌کند که با دنیای طبیعت بیرون باید ارتباط بیشتری برقرار کنیم و فضای داخلی خانه خود را با آن پوشش دهیم؛ این همان ارتباط قوی انسان با طبیعت است.
 


 

طرح‌های خاکستری


بهتر است با تن‌های رنگی خاکستری در فضاهای داخلی خانه به استقبال سال 2021 برویم. یک طرح رنگی خنثی و سرد می‌تواند دنیا تکنولوژی و مدرنیته را در فضا زیبا خانه به‌یکدیگر متصل کند.


تلفیق هنر معاصر و مدرن


ترکیب هنری عناصر معاصر و قدیمی با مدرن می‌تواند سبک جدیدی را به‌وجود آورد که فضای داخلی خانه را ارتقا بخشیده و روح تازه‌ای به آن دهد. در این نوع طراحی می‌توان تفسیر شگفت‌آوری از زمان‌های معاصر و دوره کلاسیک داشت و با استفاده از نقوش و طراحی‌های خاص مربوط به دوره، آن‌ها را به‌نمایش درآورد.

 

هنر خطی صورت


استفاده از طراحی خطی به‌عنوان تِرِند سال 2021 می‌تواند جذاب باشد. این نوع طراحی بین سال‌های 1970 تا 1980 میلادی شکل گرفت و به دنبال آن، هم‌اکنون هنر خطی چهره برای دکوراسیون و طراحی وسایل چیدمان خانه خلق شده است.
 

استایل صنعتی و رنگ‌های خنثی


استایل صنعتی برای محیط‌های چندمنظوره بسیار مفید است. یک سبک هنری امروزی و مدرن برای خانه‌های هیبریدی که نمی‌توان از آن غافل ماند. همچنین استفاده از رنگ‌های خنثی در فضاهای نشیمن و پذیرایی بهترین گزینه خواهند بود.