طراحی پنل‌های متحرک برای جابه‌جایی وسایل خانه

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲ | کد مطلب: ۳۱۶۴۸
طراحی پنل‌های متحرک برای جابه‌جایی وسایل خانه
جابه‌جایی انواع میز، صندلی، کمد، مبلمان و سایر وسایل خانه کمی سخت بوده و شاید به‌راحتی نمی‌توان این کار را انجام داد، اما طراحی و ساخت یک پنل مخصوص این کار چقدر می‌تواند مفید و کاربردی باشد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: یک گروه دانشجویی تحقیقاتی در دانشکده فنی کالیفرنیا به تازگی اقدام به ساخت نوعی پنل متحرک کرده است که این پنل‌ها می‌توانند به راحتی در قسمت پایه میزها و یا ورقه‌های کمد و میز قرار گرفته و کار جابه جایی و حمل هرکدام از آن‌ها را راحت کنند. به‌طوریکه هر خانم خانه هم می‌تواند بدون تحمل هیچ فشار مضاعفی به سادگی وسایل خانه را جابه‌جا کند و دکور داخلی را در کوتاهترین زمان ممکن تغییر دهد.
 


 
این پنل‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به اندازه و سایزهای متفاوت تبدیل می‌شوند و برای هر نوع وسایل خانه با هر سایزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع ورقه کشویی این پنل‌ها این اجازه را به آن‌ها می‌دهند که به هر سایزی به راحتی تبدیل شوند و کاربران بتوانند برای هر وسیله‌ای در خانه از آن‌ها استفاده کنند.

از دیگر مزیت‌های این پنل‌ها جنس سبک فایبرگلاس آن‌هاست که هم به راحتی جابهجا می‌شوند و هم فضا زیادی را در خانه نمی‌گیرند. این پنل‌ها با استفاده از ورقه‌های کشویی خود به بدنه وسایل خانه می‌چسبند و با استفاده از حالت چرخشی و گردشی که دارند، به سرعت آن وسیله را جابه‌جا کرده و حمل آن را ساده می‌کنند.