پله‌های قیچی، تکنیکی برای تغییر دکور ساختمان

دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲ | کد مطلب: ۳۱۵۳۶
پله‌های قیچی، تکنیکی برای تغییر دکور ساختمان
یکی از گروه‌های ساخت انواع تجهیزات ساختمانی در ایتالیا اقدام به طراحی و ساخت پلکان‌های متحرک کرده است که متناسب با دکور داخلی ساختمان‌ها، تغییر می‌کنند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این پلکان‌ها که به پله‌های قیچی شناخته شده‌اند، از ترکیب آلومینیوم سبک ریخته‌گری و یک صفحه پلاستیک بازیافتی ساخته شده‌اند که به هر شکل و اندازه‌ای درمی‌آیند. میله‌های کناری این پله‌های قیچی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملا انعطاف‌پذیر بوده و به هر شکل و حالتی تبدیل می‌شوند.

بنابراین اگر خانه‌ای دارای زوایای خاصی باشد که برای رسیدن به شیروانی و یا طبقات بالاتر مسیر راحتی را نمی‌توان در آن یافت، بنابراین ساکنان به راحتی می‌توانند از این پله‌های متحرک قیچی استفاده کنند و به سایر فضاهای خانه به سرعت دست پیدا کنند.

وزن سبک و قابلیت حمل و جابه‌جایی از دیگر مزیت‌های این تکنولوژی جدید است که برای کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت‌های این پلکان‌های متحرک آن است که با خرید یک عدد از آن می‌توان در واقع چندین پلکان در اندازه و زوایای مختلف دراختیار داشت. زیرا این پله‌های قیچی به راحتی کوتاه و بلند می‌شوند و هرکدام از طبقات آن به راحتی جمع شده و یا تغییر شکل می‌دهند. بنابراین کارآیی آن‌ بسیار ساده و آسان خواهد بود.