اجرا طرح معاصر در دکوراسیون فروشگاه رومانی

پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲ | کد مطلب: ۳۱۲۶۶
اجرا طرح معاصر در دکوراسیون فروشگاه رومانی
این‌بار هم استودیوی طراحی و معماری بوگدان از شیوه معماری معاصر برای طراحی دکور داخلی یک فروشگاه خرده‌فروشی در کشور رومانی استفاده کرده است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این فروشگاه که نام اختصاصی SSAB را دارد، برای توسعه فضا تجاری خود از یک طراحی معاصر با تلفیقی از رنگ‌های متضاد بهره برده که هم چشم‌نواز است و هم می‌تواند تجربه‌های بصری و حسی فوق‌العاده‌ای را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

شفافیت در برخی از فضاها به اندازه‌ای بالاست که تیرگی سایر فضاها را می‌شکند و این تناقض به خوبی چشمان بازدیدکنندگان را درگیر کرده و احساس آرامش‌بخشی را به آن‌ها منتقل می‌کند.

از چندین عناصر مفهومی نئوکلاسیک نیز که مربوط به معماری معاصر کشور رومانی است، در طراحی بخش‌هایی از این فروشگاه استفاده شده که بسیار تاثیرگذار و ارزشمند هستند.

رنگ‌های سیاه و سفید و تک‌رنگ‌های روشن به اندازه‌ای جذاب در این فروشگاه نمایان شده که می‌تواند مخاطبان را ساعت‌ها سرگرم کرده و در بخش‌های مختلف و متفاوت آن بگرداند. فضا این فروشگاه حدود یک هزار مترمربع است که در ماه اکتبر سال 2020 میلادی به سرانجام رسیده و از آن رونمایی شده است.

برای طراحی کل فضا از اشکل هندسی متفاوت استفاده شده، اما آن‌ها به‌گونه‌ای ظریف به کار گرفته شده‌اند که می‌توان انسجام و امنیت بصری را به خوبی در فضا مشاهده کرد.