5 رنگ پاییزی-زمستانی برای دکور خانه

چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸ | کد مطلب: ۳۱۲۳۲
5 رنگ پاییزی-زمستانی برای دکور خانه
حالا زمان آن فرا رسیده که برای فصل پاییز و زمستان تغییراتی در دکور خانه خود ایجاد کنید تا کمی حال و هوای دلتان هم تغییر کند. برای این کار قطعا باید از تِرِندهای رنگ پاییز و زمستان در سال‌های 2020 تا 2021 میلادی مطلع باشید.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در واقع در این فصل، رنگ‌ها و دکورهایی که باعث آرامش و ارتباط ما انسان‌ها با طبیعت می‌شوند، بسیار محبوب خواهند بود. با این حال از زرق و برق و ظرافت هم نباید غافل ماند.

در این‌جا 5 رنگی که برای فصل پاییز و زمستان می‌توانند رنگ و بوی دیگری به خانه شما بدهند را معرفی می‌کنیم. 

1- ارغوانی


بنفش سرخابی یا ارغوانی یکی از رنگ‌های مرسوم برای این فصل است. این یک سایه قرمز ارغوانی است که شبیه رنگ آلو است. سرخابی بنفش بیشتر از قرمز حاوی رنگ آبی است، در حالی که سرخابی استاندارد از قسمت‌های مساوی قرمز و آبی تشکیل شده است. این همان تفاوت اصلی بین آن‌هاست. 

2- سبز اولترامارین


این نوع رنگ سبز حس بالای انعطاف‌پذیری و بی‌انتها بودن را انتقال می‌دهد و باعث امنیت و اعتماد به نفس می‌شود. این رنگ سبز ما را با محیط و طبیعت پیوند می‌دهد و به شدت آرامش را به مخاطبان خود انتقال خواهد داد. 

3- هلویی

این قاب درون تن‌های پودری است که بسیار گرم و روشن هستند. این رنگ انرژی، عمل و اعتماد به نفس را تحریک می‌کند. توصیه می‌شود از آن در دوزهای کمرنگ استفاده کنید، زیرا در غیر این صورت ممکن است کمی طاقت فرسا شود. می‌توانید آن را کاملا با سایه‌های دیگر از همان طیف رنگ مانند صورتی یا مروارید ترکیب کنید. اگر می‌خواهید تضاد جذابی ایجاد کنید، آن را با سبز، خاکستری یا آبی ترکیب کنید. 

4- آبی کلاسیک


آبی کلاسیک، رنگ سال 2020 هم بوده که از رنگ‌های مرسوم به پاییز و زمستان نیز است. این یک رنگ آبی یکدست، سایه‌ای متنوع و ظریف است که در یک دکوراسیون کلاسیک، در یک محیط صنعتی و حتی در فضا مدرن بسیار خوب کار می‌کند. هم در مبلمان آشپزخانه و هم در تودوزی مبل بدون اشباع محیط قابل استفاده است. همچنین در ترکیب با سفید، خاکستری و بژ، لمس جذاب و پیچیده‌ای پیدا می‌کند. البته با رنگ‌های زنده مانند زرد یا نارنجی هم بسیار خوب هماهنگ می‌شود. 

5- رز برنزه


این رنگ نرم، مهربان و دوست‌داشتنی‌ست که حس آرامش، لطافت و ظرافت را به مخاطبان منتقل می‌کند. همچنین یک سایه مناسب برای اتاق کودک است که در ترکیب با خاکستری، سبز و آبی عالی عمل خواهد کرد.