طراحی موزه بستنی برای کودکان

شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵ | کد مطلب: ۳۱۱۲۴
طراحی موزه بستنی برای کودکان
غوطه‌ور شدن در میلیون‌ها توپ رنگی درخشان با انواع دکورهای خلاقانه طرح بستنی برای افراد مختلف در سنین متفاوت می‌تواند جذاب باشد؛ حال این‌که اگر این نوع طراحی مخصوص کودکان نیز باشد، قطعا برای آن‌ها از ارزش و اهمیت بسیار بالاتری هم برخوردار خواهد بود.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: یکی از طراحان ایتالیایی اقدام به طراحی دکور داخلی یک فضایی به نام «موزه بستنی» کرده است که توانسته با این نوع دکوراسیون دیدنی، توجه هر کودک و نوجوانی را به سوی خود جلب کند و درنهایت سرگرمی‌های متنوعی را برای ساعت‌های متوالی برای مخاطبان خود به وجود آورد.

این نوع سرگرمی‌ها به ‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند والدین کودکان را نیز جذب کنند و فضای دیدنی را نیز برای آن‌ها فراهم آورند. استفاده از اِلِمان‌های انواع بستنی‌ها با خامه‌ها و طعم‌های گوناگون در طراحی این فضا، به اندازه‌ای جذاب است که گویی هر کودکی می‌تواند به‌راحتی ان‌ها را بخورد.

تجربه‌های مزه‌های مختلف بستنی به خوبی در این موزه به نمایش درآمده که هرکدام دکور و طراحی‌های بی‌نظیری را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین عطرهای جذابی نیز در فضاهای مختلف این موزه استشمام می‌شوند که برای کودکام جذابیت‌های منحصر به‌فردی خواهند داشت.