نمایش محصولات لویی‌ویتون با اِلِمان‌های شترمرغ

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱ | کد مطلب: ۳۱۰۷۰
نمایش محصولات لویی‌ویتون با اِلِمان‌های شترمرغ
کمپانی لویی ویتون که یکی از بزرگترین برندهای پوشاک، کفش و سایر محصولات متفرقه در جهان محسوب می‌شود، طراحی دکوراسیون داخلی و ویترین یکی از نمایندگی‌های فروش خود در شهر لندن را با یک شترمرغ و تعداد نامحدودی از تخم‌مرغ شترمرغ انجام داده است که توانسته توجه هر رهگذر و بیننده‌ای را به خود جلب کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: در واقع می‌توان گفت خریداران می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را از شترمرغ ویترین لویی ویتون گرفته و به انتخاب خود به سایر محصولات مورد علاقه‌شان دست یابند.

این در حالی است که تخم مرغ‌های شترمرغ در طرح‌های مختلف سالم و شکسته در ویترین لویی ویتون قرار گرفته‌اند و هر یک از آن‌ها یکی از محصولات این کمپانی را در خود جا داده و به نمایش درمی‌آورند.
 

پایه‌های این شترمرغ از طلا پوشیده شده که به جذابیت این پرنده در ویترین لویی ویتون افزوده است. همچنین شترمرغ مذکور در هر حالت افقی، عمودی و نشسته در ویترین قرار می‌گیرد، به طوری که محصولات مختلف لویی ویتون را در شرایط گوناگون در اختیار خریداران و متقاضیان قرار خواهد داد.

تخم مرغ‌های شترمرغ نیز با ترکیب تخم مرغ‌های سالم و شکسته در طرح‌های متفاوت افقی و عمودی به صورت منظم و نامنظم در کنار یکدیگر جای گرفته‌اند.