طراحی یک فروشگاه با رزهای فشرده طبیعی

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴ | کد مطلب: ۳۰۹۰۰
طراحی یک فروشگاه با رزهای فشرده طبیعی
دکوراسیون داخلی سالن فروش کفش‌های زنانه Galante که توسط گروه بین المللی Creneau طراحی شده است، جعبه ایستاده‌ای با گل‌های رز طبیعی به صورت فشرده و متراکم را در خود جای داده است که می‌تواند فضا جذابی با سیستم تهویه هوا طبیعی را از آن خود کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این سالن که در اوایل سال 2020 میلادی به صورت رسمی در شهر بروگس بلژیک رونمایی شده است، به نمایش انواع کفش‌های مجلسی زنانه پرداخته که هر یک از این کفش‌ها در مکان‌های متفاوت با طراحی‌های مختلف جای گرفته و در معرض نمایش درآورده‌اند.

نکته قابل توجه این‌جاست که این گروه طراحی حتی از بخش‌های روشنایی و لامپ‌های داخلی این سالن نیز برای قرار دادن کفش‌ها در آن مکان‌ها استفاده کرده و توانستند هیجان منحصربه‌فردی را به خریداران و متقاضیان هنگام انتخاب کفش مورد نظر خود انتقال دهند.

هر یک از طبقات نمایش کفش‌های مذکور از قابلیت محرک و چرخشی برخوردارند، به طوری که در طول روز با حرکت خود کفش‌ها را در مکان‌های مختلف با زوایای متفاوت به نمایش می‌گذارند. نصب انواع ورقه و پنل‌های رنگی و درخشان در دیواره‌های اطراف این سالن از دیگر مزیت‌های برتر طراحی دکوراسیون داخلی این سالن به شمار می‌روند.