پوشش نمای داخلی ساختمان با شيشه‌های رنگی شيب‌دار

شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲ | کد مطلب: ۳۰۵۷۳
پوشش نمای داخلی ساختمان با شيشه‌های رنگی شيب‌دار
گروه معماری و طراحی za bor روسيه اقدام به طراحی داخلی واحدهای اداری منطقه پترزبورگ (Petersburg) كرده است كه تمامی اسكلت داخلی اين واحدها با استفاده از انواع شيشه‌های صنعتی شيب‌دار رنگی و ليزری پوشانده شده‌اند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: اين پروژه به ‌اصطلاح شيشه‌ای در فضايی به مساحت يك هزار و 840 مترمربع به اجرا درآمده كه توانسته معماری تلفيقی شيشه و بتن سبك صنعتی را در داخل اين ساختمان اداری به نمايش درآورد.

اين تلفيق نوين و كلاسيك به‌گونه‌ای صورت گرفته كه می‌تواند در حين ارايه معماری داخلي مدرن به ارايه و نمايش طرحی از معماری كهن و شناخته شده در تاريخ روسيه نيز بپردازد.

هر يك از پنل‌های صنعتی شيشه‌ای و رنگي اين ساختمان اداری از قابليت ضدصوت برخوردار بوده، به‌طوری كه به هيچ عنوان نمی‌توان صدايی از برگزاری جلسه و مذاكرات متعدد در اتاق‌های شيشه‌ای ساختمان مربوطه شنيد.

همچنين كابل‌های الكتريكی واحدهای اداری اين ساختمان به صورت ماهرانه و ظريف در بدنه پنل‌های شيشه‌ای رنگی آن‌ها به كار گرفته شده و نصب شده است. در حالی‌كه نمی‌توان هيچ اثری از اين كابل‌ها در پنل‌های مذكور مشاهده كرد.