خانه‌ای به رنگ آرامش

سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴ | کد مطلب: ۳۰۱۰۶
خانه‌ای به رنگ آرامش
طراحی داخلی این خانه با استفاده از عناصر تلفیقی رنگ‌های ملایم و روشن انجام شده، به‌طوری‌که می‌توان احساس آرامش و زندگی را در آن به ‌وضوح مشاهده کرد.
 اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: استفاده از فناوری‌های سبز در اجرا پروژه‌های مختلف ساختمانی طی سال‌های اخیر رشد فزاینده‌ای داشته، اما هم اکنون این نوع تکنیک‌های سبز و طبیعی در اجرا طراحی داخلی خانه‌های مسکونی، اداری و حتی تجاری هم در کشورهای مختلف دنیا به کار گرفته می‌شوند.این پروژه آرامش‌بخش هم یکی از این پروژه‌های طراحی داخلی سبز به شمار می‌رود که به دلیل رعایت تمام اصول تخصصی و حرفه‌ای از ارزش و اعتبار بالای این حوزه هم بهره‌مند شده است.
 
لازم به ذکر است که ورقه‌های کامپوزیت به‌ شکل لوله‌ای در دیوارهای این خانه به‌کار گرفته شده تا بتواند هوای داخلی را همیشه مطبوع نگاه دارد. فضا داخلی با تعبیر خلاقانه‌ای از بو، گل و رنگ‌های طبیعی پر شده است که طبیعت بی‌نظیر مکزیک را به‌ نمایش در می‌آورد.

همچنین سایه روشن‌های ملایمی که در فضاهای مختلف این خانه اجرا شده، مهارت در استفاده از بافت و رنگ را به زیبایی هرچه تمام‌تر نشان می‌دهد. این در حالی است که مبلمان و وسایل دکوری خانه نیز با رنگ و طبیعت طراحی داخلی آن هارمونی کامل دارد و این هماهنگی آشفتگی را از ذهن  روح دور می‌کند.