نمایش هتل رودخانه زرد با اشکال هندسی موزون

دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱ | کد مطلب: ۳۰۰۸۵
نمایش هتل رودخانه زرد با اشکال هندسی موزون
نما خارجی‌ و سطوح سقف و دیواره این ساختمان کاملا با فرم و اشکال هندسی طراحی شده که بر روی صخره و شحن‌های منطقه Jungar Banner جا گرفته است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: ساختمان هتل رودخانه زرد Jungar Banner  که توسط گروه معماری Sunlay  طراحی و احداث شده، نماد کاملی از محیط زیست ناب و بی‌‌نظیر از منطقه بوده که در آن واقع شده است.

شرایط آب و هوایی منطقه نام برده به دلیل بر خورداری از بادو طوفان‌های موسمی می‌تواند به بدنه ساختمان هتل رود خانه زرد آسیب برساند، اما گروه معماری Sunlay با استفاده از سنگ‌های صخره‌ای اطراف آن به گونه‌ای ساختمان را بنا نهاده اند که هیچ‌گونه باد سنگینی‌ نمی‌تواند به آن آسیب برساند.این هتل از فضاهای مختلفی‌ بر خوردار بوده که ضمن داشتن زوایای مختلف هندسی، به راحتی‌ به یکدیگر راه یافته و متصل خواهد شد. همچنین این ساختمان که ناحیه‌ای به مساحت 68 هزار و 204 متر مربع را در اختیار خود قرار داده از بدنه کریستالی تشکیل شده که به جذابیت آن دو چندان افزوده است.

این ساختمان دقیقا بین دو منطقه مرطوب رودخانه زرد و خشک Jungar Banner جای گرفته که از دو بخش نام برده بهره لازم و کافی‌ را برده است.